reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Tynka uwielbiam swiateczne dekoracje i zawsze czekam chociaz do Mikolajek :)

Ja powoli ogarniam mieszkanie.

A przy okazji w szafie w ukrycoliu gromadze prezenty :) jeszcze dla paru osob nie mam pomyslu, ale cos wymyslimy :)



 
reklama
Ja mam taki bajzel... żyję w zawieszeniu. Dzieci śpią w kuchni, szafki z ich ubraniami na środku pokoju. Czuję jakbym straciła kontrolę nad swoim życiem. Wiem że to przejściowe i na nie które rzeczy nie mam wpływu ale ten remont już za długo trwa jak dla mnie. Idę odnaleźć siebie w tym bajzlu choć trochę ;)
Znam ten ból, my przez to przechodzilśmy pół roku temu.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
A mi dzisiaj niedobrze. Zjadłam banana i tak mnie żołądek zaczął ściskać jakbym miała zaraz dostać biegunki. Myślicie że nosa pomoże? Bo normalnie nie daje rady. Na kabelek juz latał am parę razy ale nic!!!!

f2w3rjjgfd8znk4b.png
 
Ja muszę się ogarnąć i zacząć porządkować i przenosić rzeczy z szaf do szaf wczoraj nie Zdążyłam juz wszystkiego zrobić . Chciałabym już wystroić dom na święta mąż mówi ze za wcześnie a wy kiedy dekorujecie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie dekoruje. Nie wiem nawet czy choinke ubiore w tym roku. I tak nas na swieta nie bedzie... zreszta w tym wynajmowanym mieszkaniu noe czuje takiej potrzeby :(

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
Ja kupie małego świerka mają być niedługo w lidlu i ubiorę z córcią. Ona się strasznie cieszy na takie atrakcje. Obiecałam jej jeszcze robienie pierniczków [emoji1]

7v8rikgnfeynrbw6.png
 
O 22 ! :O naprawdę? :O to w jakich godzinach pracuje ten lekarz ?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
On jest bardzo znanym lekarzem pracuje popołudniami do 21 ale z racji dużej ilości pacjentek zawsze ustala terminy do 22.00 najlepsze jest to ze tego samego dnia przylatuję do Wrocławia wiec będzie zabawnie bardzo dlugi dzień mnie czeka
2nn33e3k57p2s5xe.png
 
Jestem po genetycznym. Wszystko ok. Babka jednak wszytko bardzo szybko mierzyła i robiła i czuję niedosyt. Moze 5 min byłam. Z moim lekarzem to każde usg trwa dłużej a te genetyczne conajmniej 15-20 min. Płci nie mówiła.

Czuję niedosyt. Nie wiem czy nie umówię się do swojego lekarza.


oar8pg4ngmro558y.png
 
Ostatnia edycja:
Ja juz się nie mogę doczekać. Genetyczne na 17 .
Jeszcze dostałam wiadomość od koleżanki z pracy, że jest w 5 tygodniu ciąży [emoji4]
To już 4 w naszej firmie mama 2017, a pracowników w firmie 10. Szef zaraz naprawdę zatrudni samych facetów jak mówił [emoji23] ale ma za to jak traktuje ludzi ..

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po genetycznym. Wszystko ok. Babka jednak wszytko bardzo szybko mierzyła i robiła i czuję niedosyt. Moze 5 min byłam. Z moim lekarzem to każde usg trwa dłużej a te genetyczne conajmniej 15-20 min. Płci nie mówiła.


oar8pg4ngmro558y.png
Dobrze ze wszystko jest ok. Natomiast nie wyobrażam sobie zmierzenia wszystkiego w 5 min! Masakra jakaś!

f2w3rjjgfd8znk4b.png
 
reklama
On jest bardzo znanym lekarzem pracuje popołudniami do 21 ale z racji dużej ilości pacjentek zawsze ustala terminy do 22.00 najlepsze jest to ze tego samego dnia przylatuję do Wrocławia wiec będzie zabawnie bardzo dlugi dzień mnie czeka
2nn33e3k57p2s5xe.png
Ciacho a skad Ty jestes? Mozesz w ogolr powiedzieć cos wiecej o sobie? Masz juz dzieci czy to pierwsze?


oar8s65gmlqg37sx.png
 
Do góry