reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jestem po genetycznym. Wszystko ok. Babka jednak wszytko bardzo szybko mierzyła i robiła i czuję niedosyt. Moze 5 min byłam. Z moim lekarzem to każde usg trwa dłużej a te genetyczne conajmniej 15-20 min. Płci nie mówiła.


oar8pg4ngmro558y.png
Monya super wieści [emoji4] może było tak dobrze wszystko widać ze nie było potrzeby dłużej męczyć Malucha [emoji38] masz fotkę?

 
reklama
Trzymamy mocno kciuki i czekamy na informacje.

Ja zabralam sie za prasowanie, az mi sie wysypywalo z kosza z prasowaniem wiec chyba to byl znak ;)



[/QUOTJa piorę 2 pralkę i będę musiała tez się wsiąść za prasowanie wiec wiem co przeżywasz ostatnio wzięłam się na sposób i prasowałam na krześle było ok
2nn33e3k57p2s5xe.png
 
Ona wszystko opowiadała co mierzy, wiec było super, ale przy genetycznym jest masa różnych informacji, zanim zdążyłam przyswoić jedną to ona praktycznie kończyła juz badanie. Nie wspominając o tym, ze nie napatrzyłam się na to moje dZiecie nic a nic.
Myśle po prostu, że oni mają tam nastawienie czysto medyczne a nie emocjonalne. A jeszcze przed wejściem czekałam 40 min a w gabinecie nie było nikogo.
820283115382444f0f885bc3cd7fb9fd.jpg



oar8pg4ngmro558y.png
 
Ostatnia edycja:
Ona wszystko opowiadała co mierzy, wiec było super, ale przy genetycznym jest masa równych informacji, zanim zdążyłam przyswoić jedną to ona praktycznie kończyła juz badanie. Nie wspominając o tym, ze nie napatrzyłam się na to moje dZiecie nic a nic.
Myśle po prostu, że oni mają tam nastawienie czysto medyczne a nie emocjonalne. A jeszcze przed wejściem czekałam 40 min a w gabinecie nie było nikogo.
820283115382444f0f885bc3cd7fb9fd.jpg



oar8pg4ngmro558y.png
Najważniejsze że śliczny maluch ci rosnie[emoji3]

Wpadnę dziewczyny później. Przez ten dziwny ból brzucha chyba się skulę na łóżku i spróbuje się zdrzemnac.

f2w3rjjgfd8znk4b.png
 
Ciacho a skad Ty jestes? Mozesz w ogolr powiedzieć cos wiecej o sobie? Masz juz dzieci czy to pierwsze?


oar8s65gmlqg37sx.png
Mam 34 mieszkam w Irlandii od 10 lat 1.5 roku żona Jestem w czwartej ciąży ale miałam 3 poronienia całkowite ostatnie w lipcu Pochodzę z Wrocławia i tam dostałam się do świetnego specjalisty który prowadzi moja ciążę od początku Nie ufam juz irlandzkiej służbie zdrowia nawet krwi nie pobiorą tylko test i do zobaczenia w 12 tyg
2nn33e3k57p2s5xe.png
 
Ona wszystko opowiadała co mierzy, wiec było super, ale przy genetycznym jest masa równych informacji, zanim zdążyłam przyswoić jedną to ona praktycznie kończyła juz badanie. Nie wspominając o tym, ze nie napatrzyłam się na to moje dZiecie nic a nic.
Myśle po prostu, że oni mają tam nastawienie czysto medyczne a nie emocjonalne. A jeszcze przed wejściem czekałam 40 min a w gabinecie nie było nikogo.
820283115382444f0f885bc3cd7fb9fd.jpg



oar8pg4ngmro558y.png
Gratulacje. Piękne maleństwo [emoji173]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ona wszystko opowiadała co mierzy, wiec było super, ale przy genetycznym jest masa równych informacji, zanim zdążyłam przyswoić jedną to ona praktycznie kończyła juz badanie. Nie wspominając o tym, ze nie napatrzyłam się na to moje dZiecie nic a nic.
Myśle po prostu, że oni mają tam nastawienie czysto medyczne a nie emocjonalne. A jeszcze przed wejściem czekałam 40 min a w gabinecie nie było nikogo.
820283115382444f0f885bc3cd7fb9fd.jpg



oar8pg4ngmro558y.png
To faktycznie jakieś słabe te badanie , moje trwało bardzo długo. Lekarz starał się wszytko dokładnie pomierzyć. Najważniejsze , że wszystko ok.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
reklama
Monya najważniejsze że z maluchem wszystko w porządku.

Jednak aż dziwne że tak szybko można dokonać pomiarów, mój lekarz robił usg dobre 0,5 godziny i faktycznie mega skupiony był...
Poszlabym jeszcze dodatkowo do swojego ginekologa na Twoim miejscu, on wszystko omówi i będziesz pewna!
Buziaki [emoji8]

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry