reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Emkaa co tam kupilas? Pochwal sie :)

oar8s65gmlqg37sx.png
 
reklama
Mój maly tez byl chory teraz narazie sie trzyma...
Co do black friday to wszystkie mohery ktore tak bardzo byly przeciew zabawom dla dzieci w Halloween powinny siedziec na dupach w domach bo przeciez to nie jest polska tradycja...
Justyna cos czuje ze ten Twoj maz wroci szybciej niz Ci sie wydaje... Przestraszyl sie i tyle... Wiadomo nami targaja hirmony do tego dotarlo do niego ze to ogromna odpowiedzialność i zwial ;)

oar8s65gmlqg37sx.png
Wroci czy nie coś musze robić bo oszaleje. Pojechal na 3 tygodnie w trasę a tu zbliża się termin płatności za mieszkanie a ja nie mam zamiaru płacić za nie jak tam nie mieszkam. A tak przynajmniej będzie musiał skonfrontować się z rodzicami. Chce im powiedzieć z e cokolwiek się z nami będzie działo to chce zeby moje dziecko miało z nimi kontakt. Są wspaniałymi dziadkami dla dwójki swoich wnucząt.

f2w3rjjgodcc729t.png
 
Emka czekamy na obiecane foto rzeczy dla maluszka :) Ale fajnie, ze od jutra zaczynasz dłuuuuugi urlop :)

Justyna strasznie mi przykro, wciąż nie moge uwierzyc jak Mąż Cię potraktował... Ale jesteś silna i dzielna babka.

Motylek miłego dnia w pracy po tej przerwie :)
 
reklama
Wroci czy nie coś musze robić bo oszaleje. Pojechal na 3 tygodnie w trasę a tu zbliża się termin płatności za mieszkanie a ja nie mam zamiaru płacić za nie jak tam nie mieszkam. A tak przynajmniej będzie musiał skonfrontować się z rodzicami. Chce im powiedzieć z e cokolwiek się z nami będzie działo to chce zeby moje dziecko miało z nimi kontakt. Są wspaniałymi dziadkami dla dwójki swoich wnucząt.

f2w3rjjgodcc729t.png
No oczywiście wróci czy nie to po takim zachowaniu nie może mu to ujść na sucho. A to że nie powiedział rodzicom no cóż można różnie tłumaczyć. Albo się bał albo może i sam nie wie co robi i nie jest pewny. Ale to nie czas na takie zabawy z Tobą. Więc szczerze popieram spakuj, odwiez i powiedz tesciom. Bo w końcu by się to obróciło że ich syn jest nieskazitelny a wina spadła na Ciebie. Albo inaczej on wróci po takiej akcji a oni nie będą wiedzieć jak ich syn potrafi być nieodpowiedzialny. To czy zasługuje na drugą szansę gdyby zmadrzal to już Twoja decyzja. Ja myślę że każdy na nią zasługuje co nie znaczy że nie ma ponosić konsekwencji swoich czynów. I nie płacz już!!! Wiem że ci przykro ale myśl o Maluszku. Będzie dobrze wiem że to głupio brzmi ale... trzeba to przeczekac. Taka moja rada. U mnie działa nawet w bardzo tragicznych sytuacjach mojego życia. Po prostu zacisnąć zeby i poczekać bo czas wiele zmienia. Również na dobre. [emoji3]
Się upisalam.... ;)

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Do góry