reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

hej, hej. Ja też mam pytanko z innej beczki :p Powiedzcie mi czy listonosz ma obowiazek przynieś rente mojej babci do domu? Pokłóciła sie dziś ze mną jak zwrócłam jej uwagę, ze nie ma potrzeby co miesiąc dawać mu 10żł, bo to jego obowiazek. Ona twierdzi, ze zaden obowiazek i rownie dobrze moze zostawiac na poczcie :p

Nie musi, ale wiem, że sporą część starszych ludzi tak robi.


oar8pg4njr6t44vs.png
 
reklama
Dziewczyny spiecie albo leżycie jeszcze na brzuszku ? Bo ja teoretycznie jeszcze bym mogła, bo brzuchol tylko delikatnie się powiększył, ale jakoś tak nie może się przełamać i boje się że cis zrobię bombelkowi

w57vyx8dubspq12k.png
Nic nie zrobisz :-* Bombelek jest bardzo dobrze chroniony- macica jest dalej chroniona przez kosc łonową , Bombel jest malutki wiec ma duzo miejsca i mimo lezenia na brzuchu plywa sobie swobodnie :-) ja korzystam poki moge i poki mi wygodnie :-)

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
Nic nie zrobisz :-* Bombelek jest bardzo dobrze chroniony- macica jest dalej chroniona przez kosc łonową , Bombel jest malutki wiec ma duzo miejsca i mimo lezenia na brzuchu plywa sobie swobodnie :-) ja korzystam poki moge i poki mi wygodnie :-)

m3sx9jcg8o411yy9.png
A ja zawsze spalam na brzuchu a od jakiegoś czasu jest mi niewygodnie. Dziwnie mi się wszystko przelewa w żołądku. Najlepiej jak śpię na plecach tylko mąż niezadowolony bo "ponoc" chrapie[emoji12]

m3sxrjjgqx0e3ml8.png
 
Hmmm ja też nie mogę się przełamać żeby spać na brzuchu [emoji53] jakiś wewnętrzny strach. ..
Majka Ty masz normalnie jakiegoś pecha do tych lekarzy
Jeśli chodzi o samopoczucie to tak średnio na jeża [emoji4] mogłoby być lepiej. Pozdrawiam

 
Nic nie zrobisz :-* Bombelek jest bardzo dobrze chroniony- macica jest dalej chroniona przez kosc łonową , Bombel jest malutki wiec ma duzo miejsca i mimo lezenia na brzuchu plywa sobie swobodnie :-) ja korzystam poki moge i poki mi wygodnie :-)

m3sx9jcg8o411yy9.png
jak próbuje się w nocy przekręcić na brzuch bo plecy już siadają od spania na boku, to mnie tak dziwnie zaczyna brzusio boleć. Nie mocno ale jednak. Może to znak.

w57vyx8dubspq12k.png
 
Z innej beczki. Jutro jadę do siostry do warszawy i wkoncu wybierzemy się do centrum Kopernika. Juz się doczekać nie mogę! !!!

m3sxrjjgqx0e3ml8.png
To udanej zabawy:) pamietam,ze byly straszne kolejki do kas,ale moze przez to ze bylam w czasie wakacyjnym.Bylam wtedy w ciazy:D Kobitka-(pracownica) zgarnela mnie z samego konca(a wraz ze mna 6osob z ktorymi tam bylam) na sam poczatek:) Duzy brzuch moze i uciazliwy,ale ile przywilejow hehe
 
A ja zawsze spalam na brzuchu a od jakiegoś czasu jest mi niewygodnie. Dziwnie mi się wszystko przelewa w żołądku. Najlepiej jak śpię na plecach tylko mąż niezadowolony bo "ponoc" chrapie[emoji12]

m3sxrjjgqx0e3ml8.png
Hahaha :-) ja czasem z brzucha przerzucam sie na lewy bok bo tak tez lubie. Nie wiem co bedzie jak spanie na brzuchu odejdzie w zapomnienie [emoji33] bo na plecach i na boku nie zasne [emoji12] bede spala na siedząco.
Sadzac po Twoim suwaku zostalo mi plus minus 2 tyg wygodnego spania na brzuchu ;-)

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
To udanej zabawy:) pamietam,ze byly straszne kolejki do kas,ale moze przez to ze bylam w czasie wakacyjnym.Bylam wtedy w ciazy:D Kobitka mnie zgarnela z samego konca(a wraz ze mna 6osob z ktorymi tam bylam) na sam poczatek:) Duzy brzuch moze i uciazliwy,ale ile przywilejow hehe
Planuje po pracy zakupy w biedronce a o tej porze zawsze tlum i kolejki. Najadlam sie to wypchne brzuch i moze mnie przepuszcza [emoji23]

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
reklama
To udanej zabawy:) straszne kolejki do kas,ale moze przez to ze to byl czas wakacyjny,bylam wtedy w ciazy:D Kobitka mnie zgarnela z samego konca(a wraz ze mna 6osob z ktorymi tam bylam) na sam poczatek:) Duzy brzuch moze i uciazliwy,ale ile przywilejow hehe
My juz bilety mamy. Kupilysmy tydzień temu i był już prawie cały weekend zajęty. Udało nam się na niedziele na 16 godzinę. Szkoda trochę bo do 19 tylko otwarte wiec wszystkiego i tak pewnie nie zobaczymy. Ale mam nadzieje ze az takich kolejek jak w Energylandii to nie bedzie[emoji16]

m3sxrjjgqx0e3ml8.png
 
Do góry