reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny a ja z innej beczki [emoji4] macie jakieś ulubione i sprawdzone strony z przepisami ? Nudzę się okrutnie i obudził się we mnie masterchef [emoji3]

A drugie pytanko : ma któraś z Was instagrama? Chętnie popodglądam [emoji3] jak ktoś ma to zapraszam . Log. zielinska_gosia

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Wysylam prosbe [emoji4]

 
Dziewczyny a ja z innej beczki [emoji4] macie jakieś ulubione i sprawdzone strony z przepisami ? Nudzę się okrutnie i obudził się we mnie masterchef [emoji3]

A drugie pytanko : ma któraś z Was instagrama? Chętnie popodglądam [emoji3] jak ktoś ma to zapraszam . Log. zielinska_gosia

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Wysylam ;-)

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
hej, hej. Ja też mam pytanko z innej beczki :p Powiedzcie mi czy listonosz ma obowiazek przynieś rente mojej babci do domu? Pokłóciła sie dziś ze mną jak zwrócłam jej uwagę, ze nie ma potrzeby co miesiąc dawać mu 10żł, bo to jego obowiazek. Ona twierdzi, ze zaden obowiazek i rownie dobrze moze zostawiac na poczcie :p
 
Siemka! Wiecie co, byłam dzisiaj u lekarza na nfz po zwolnienie i kazał mi przyjść za 3 tyg na wizytę jak zwolnienie się skończy. Wcale nie patrzył na to kiedy należy zrobić usg. Dobrze że idę z luxmedu 23.11
 
reklama
hej, hej. Ja też mam pytanko z innej beczki [emoji14] Powiedzcie mi czy listonosz ma obowiazek przynieś rente mojej babci do domu? Pokłóciła sie dziś ze mną jak zwrócłam jej uwagę, ze nie ma potrzeby co miesiąc dawać mu 10żł, bo to jego obowiazek. Ona twierdzi, ze zaden obowiazek i rownie dobrze moze zostawiac na poczcie :p
Za to dostaje swoja pensje..nie musi mu placic..to starodawny zwyczaj

 
Do góry