reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

Monya81 gratuluję takich wieści :-) dobre oko lekarza jak już tak szybko widzi tam ogonek :-)


Nahia, poszukaj lekarza do poniedziałku dużo czasu a lepiej chuchac na zimne! lepiej skontrolować, żebyś Ty była spokojna bo wtedy i dzidzia będzie spokojna. Głowa do góry!
 
reklama
Przepraszam, mi już się myli co kto pisał :/
Skoro dostałaś leki to faktycznie nic już nie można zrobic tylko odpoczywać i czekać. Trzymam kciuki by było dobrze


74703e3ksg0ul1uj.png
 
Wg usg jest ciut starszy 11i 2. I ma 4,5 cm.
1479301902-b2xauk.jpeg


Przedstawiam Wam mojego syna:)


oar8pg4njr6t44vs.png
To trochę niesamowite ze juz ci lekarz powiedział płeć. Jestes 2 dni za mną jeśli chodzi i wiek ciąży i juz wiesz! Super. Szkoda ze ja wczoraj się nie dowiedzialam. No ale i moje usg różni się od twojego. Moja dzidzia ułożyła się centralnie nie tak jak twój synek. Ja sobie jeszcze poczekam. Mam nadzieje ze na genetycznym za dwa tygodnie się dowiem

m3sxrjjgqx0e3ml8.png
 
Dziewczyny, w poprzedniej ciąży w połowie nagle straciłam moją Mamę. Zawał. Bez żadnej choroby, bez zapowiedzi. Miałam z nią bardzo bliski kontakt. Nie muszę pisać jak bardzo to przeżywałam. Pomógł mi fakt, ze jestem w ciąży i ostatnie słowa mojej mamy "Dbaj teraz o siebie". Moja mama wiedziała, że bedzie wnuk Kostek i powiedziała, że po cichu liczyła na Zosię. Juz wtedy tak mieliśmy nazwać nasza córkę. Zofia to tez drugie imię mojej Mamy. Jak urodził się Kostek wiedzieliśmy , że musimy postarać się o Zosię. Dlatego tak mocno nastawialismy się na córkę. Miało to być symboliczne i trochę magiczne.
Oswajamy się z myślą o chłopaku.


oar8pg4njr6t44vs.png
 
To trochę niesamowite ze juz ci lekarz powiedział płeć. Jestes 2 dni za mną jeśli chodzi i wiek ciąży i juz wiesz! Super. Szkoda ze ja wczoraj się nie dowiedzialam. No ale i moje usg różni się od twojego. Moja dzidzia ułożyła się centralnie nie tak jak twój synek. Ja sobie jeszcze poczekam. Mam nadzieje ze na genetycznym za dwa tygodnie się dowiem

m3sxrjjgqx0e3ml8.png
No też zazdroszczę; ) w tym tygodniu ciąży podobno nikt nie jest w stanie rozróżnić płci dziecka w zwykłym usg bo narządy wyglądają jeszcze tak samo. No ale fajnie ze komuś się udało :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, w poprzedniej ciąży w połowie nagle straciłam moją Mamę. Zawał. Bez żadnej choroby, bez zapowiedzi. Miałam z nią bardzo bliski kontakt. Nie muszę pisać jak bardzo to przeżywałam. Pomógł mi fakt, ze jestem w ciąży i ostatnie słowa mojej mamy "Dbaj teraz o siebie". Moja mama wiedziała, że bedzie wnuk Kostek i powiedziała, że po cichu liczyła na Zosię. Juz wtedy tak mieliśmy nazwać nasza córkę. Zofia to tez drugie imię mojej Mamy. Jak urodził się Kostek wiedzieliśmy , że musimy postarać się o Zosię. Dlatego tak mocno nastawialismy się na córkę. Miało to być symboliczne i trochę magiczne.
Oswajamy się z myślą o chłopaku.


oar8pg4njr6t44vs.png
Rozumiem...ale pomysl jak mama bylaby dumna z dwoch wnuczkow:) kazdy tak mowi,ze super jak ktos ma parke,ale przeciez mozna miec trzecie:D Wszystko przed Toba:D
 
reklama
Kasiaaaaa....my już mamy łącznie 4, teraz 5 w drodze. Więcej dzieci już nie będzie.

Ja rozpoznałam ten ogonek, zanim lekarz skomentował. Nie trzeba dobrego oka , szczególnie że ja jestem krótkowidzem, widocznie ogonek był wystarczająco duży;)
Zobaczymy co za 2 tyg na usg genetycznym wyjdzie.
 
Do góry