reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Domyślam się, że jesteś przedszkolanką? [emoji4] to nie dziwie się ze mnóstwo skojarzeń [emoji16]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Taak. Wczesniej przez 1,5 roku pracowałam w żłobku.


f2w3skjoapwrgv7j.png
 
reklama
hahahhahahahaha mamy to samo :) ja że może Rysiek -- nie bo Rysiek z klanu, ja że Borys -- nie bo taki stary dziadek jest , pan Borysek w Kiepskich, ja że Paweł , Szymon - nie bo ma takiego głupiego kolegę itp

U nas też tak jest co jakieś imie mi sie podoba to mąż ma złe skojarzenia i na odwrót.U nas wielkie nadzieje na dziewczynke bo w calej rodzinie same chłopaki ale coś mi mówi że lod spłata figla i bedzie chłopak:)
 
[emoji50][emoji50][emoji50] dziwie sie Wam :) mi w 1 ciazy straaaaasznie wolno czas lecial. Teraz to fakt, biegnie jak szalony.

Zielinka- 24-ego czerwca?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Wizyta? ? Nie kochana . 24 listopada [emoji3][emoji3][emoji3] 12 czerwca mam datę porodu :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny! Dołączam i ja. Krótko moja historia:
Mam 27 lat. Łącznie ponad 2 lata starań o dziecko. Pierwsza ciąża po ok pol roku starań. Niestety obumarla przed 9 tc (luty 2015). Potem pół roku przerwy z różnych względów. Starania wznowione jesienią 2015: monitoringi, stymulacje, prowadzenie kalendarza obserwacji i temperatur, drogie i droższe badania moje i męża - wszystko w normie a ciąży brak. Wrzesień tego roku po konsultacji z kolejnym lekarzem decyzja o odpuszczeniu starań (miałam inne plany na pazdziernik) z postanowieniem powrotu do tematu w listopadzie być może w klinice in vitro. 30 września w terminie miesiączki zrobiłam test tak żeby się się upewnić bo miałam akurat cięższa pracę fizyczna a tu cień drugiej kreski. Możecie sobie wyobrazić jak się ucieszyłam i o dziwo jak byłam zaskoczona pomimo tak długich oczekiwań. Beta hcg 14dpo 90, 16dpo 260. Miałam wtedy jednodniowe plamienie i od tej pory przyjmuje duphaston.
1 usg 6t3d potwierdzenie ciąży serduszko bije
2 usg 8t3d maluszek 15mm puls 168!
3 usg 9t2d SOR szpital, krwawienie jasna krwią i maly skrzep- jednorazowo i ustąpiło, odesłanie do domu kazali leżeć, maluszek ok. Prawdopodobnie pękło mi jakieś naczynko.
4 usg 10t1d kontrolne maluszek 3cm pięknie nam "tanczyl" , żadnych nieprawidłowości nie stwierdzono.
Dodam że 7/8 tc byłam chora straszny kaszel potem rzuciło się na krtan i to tak poważnie jak nigdy - brałam antybiotyk duomox przez tydzień.
Teraz czekam na usg prenatalne 23 list będzie to 12t3d. Boje się bardzo.
Miało być krótko, ale trochę mi to zajęło przepraszam pozdrawiam
 
[emoji50][emoji50][emoji50] dziwie sie Wam :) mi w 1 ciazy straaaaasznie wolno czas lecial. Teraz to fakt, biegnie jak szalony.

Zielinka- 24-ego czerwca?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi się wydaje , ze w tej ciąży będzie inaczej - strach przed porodem i przed pierwszymi dniami w domu. Pamiętam jak Mela dawała czadu przez pierwsze tygodnie. Po 20tc juz mi się tak nie będzie spieszyło.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Wizyta? ? Nie kochana . 24 listopada [emoji3][emoji3][emoji3] 12 czerwca mam datę porodu :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Aaa, wybacz nie zrozumialam ;)
Ja mam termin na 15 czerwca a mąż ma urodziny 18 czerwca wiec skoro bede miala cesarke moze ublagam lekarza zeby maluch sie urodzil tez 18 [emoji16] o ile stan zdrowia dziecka na to pozwoli

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny! Dołączam i ja. Krótko moja historia:
Mam 27 lat. Łącznie ponad 2 lata starań o dziecko. Pierwsza ciąża po ok pol roku starań. Niestety obumarla przed 9 tc (luty 2015). Potem pół roku przerwy z różnych względów. Starania wznowione jesienią 2015: monitoringi, stymulacje, prowadzenie kalendarza obserwacji i temperatur, drogie i droższe badania moje i męża - wszystko w normie a ciąży brak. Wrzesień tego roku po konsultacji z kolejnym lekarzem decyzja o odpuszczeniu starań (miałam inne plany na pazdziernik) z postanowieniem powrotu do tematu w listopadzie być może w klinice in vitro. 30 września w terminie miesiączki zrobiłam test tak żeby się się upewnić bo miałam akurat cięższa pracę fizyczna a tu cień drugiej kreski. Możecie sobie wyobrazić jak się ucieszyłam i o dziwo jak byłam zaskoczona pomimo tak długich oczekiwań. Beta hcg 14dpo 90, 16dpo 260. Miałam wtedy jednodniowe plamienie i od tej pory przyjmuje duphaston.
1 usg 6t3d potwierdzenie ciąży serduszko bije
2 usg 8t3d maluszek 15mm puls 168!
3 usg 9t2d SOR szpital, krwawienie jasna krwią i maly skrzep- jednorazowo i ustąpiło, odesłanie do domu kazali leżeć, maluszek ok. Prawdopodobnie pękło mi jakieś naczynko.
4 usg 10t1d kontrolne maluszek 3cm pięknie nam "tanczyl" , żadnych nieprawidłowości nie stwierdzono.
Dodam że 7/8 tc byłam chora straszny kaszel potem rzuciło się na krtan i to tak poważnie jak nigdy - brałam antybiotyk duomox przez tydzień.
Teraz czekam na usg prenatalne 23 list będzie to 12t3d. Boje się bardzo.
Miało być krótko, ale trochę mi to zajęło przepraszam pozdrawiam
witaj kochana !! :)
 
reklama
Aaa, wybacz nie zrozumialam ;)
Ja mam termin na 15 czerwca a mąż ma urodziny 18 czerwca wiec skoro bede miala cesarke moze ublagam lekarza zeby maluch sie urodzil tez 18 [emoji16] o ile stan zdrowia dziecka na to pozwoli

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Super będzie na urodziny! Ja jestem prezentem urodzinowym mojego taty [emoji3]
A u nas fajnie gdybym rodziła 14go. Moja mama będzie kończyć 50 lat, a teściowa 46 [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry