reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dokladnie! ja tez mam jakos tak ze musze wiedziec czyj imiennik mieszka w moim brzuszku

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
To jest niesamowite [emoji7] nie mogę się doczekać aż w końcu będę mogła przytulic! Ale narazie musze nacieszyć się biciem serduszka i usg [emoji16]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zielinka a slyszalas juz bicie na wizycie? Ja ostatnio- meeeeega uczucie [emoji7]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Słyszałam! Od razu w płacz! Akurat mąż nie mógł być i siostra pojechała ze mną. Czekała w poczekalni a ja wyszłam zapłakana a ona przerażona, że coś nie tak. Powiedziałam jej ze słyszałam [emoji173] płakała ze mną [emoji23][emoji16]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi się podoba jeszcze Oscar- mój mąż mówi, że to ten z ulicy sezamkowej co mieszkał w śmietniku [emoji23] i Eryk.

Ja mam wiele skojarzeń z dziećmi z pracy . Takie imiona jsk Szymon, Piotrek, Lena , Maja, Dominika , Kornelia, Franek, Marysia, Julia mi się właśnie kojarzą z nimi wiec odpadają od początku.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Mi się podoba jeszcze Oscar- mój mąż mówi, że to ten z ulicy sezamkowej co mieszkał w śmietniku [emoji23] i Eryk.

Ja mam wiele skojarzeń z dziećmi z pracy . Takie imiona jsk Szymon, Piotrek, Lena , Maja, Dominika , Kornelia, Franek, Marysia, Julia mi się właśnie kojarzą z nimi wiec odpadają od początku.

f2w3skjoapwrgv7j.png
Domyślam się, że jesteś przedszkolanką? [emoji4] to nie dziwie się ze mnóstwo skojarzeń [emoji16]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a jakie imiona chodzą wam po głowie? U nas Blanka, Tosia albo Marcelinka a chłopak Igor, Ignaś albo Marcel [emoji3]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

U nas tez Blanca dla dziewczynki a dla chłopca wstępnie Alex.Od razu dodam że imiona typowo Polskie nie wchodzą w gre bo nie mieszkamy na stałe w Polsce i dziecko nie bedzie sie tutaj wychowywac.
 
reklama
U nas tez Blanca dla dziewczynki a dla chłopca wstępnie Alex.Od razu dodam że imiona typowo Polskie nie wchodzą w gre bo nie mieszkamy na stałe w Polsce i dziecko nie bedzie sie tutaj wychowywac.
Cudownie imię Alex. Mam siostrzenica Alexa, najslodszy chłopak na świecie [emoji7] tez mieszka za granicą

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry