reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Vanilla żartujesz sobie z tym ciastem[emoji14]toż to na wystawę nim trzeba.

Nahia i dobrze że go zwyzywala, co to za pomysł żeby facet decydował kiedy znieczulenie, niech sam rodzi jak taki mądry.

Dziwię się ze mówicie, że starsze babki komentują młode rodzące. W końcu w ich czasach to była norma, mnie mama rodziła majac 21 lat i nie było to jakieś dziwne. Ja raczej słyszę narzekania ze tak długo czekają teraz wszyscy, a potem jest ciężko. Z moich kolerzanek
jedyna mam dziecko, a już za miesiąc 29 lat.

Ja to pierdola jestem, nie uwierzycie co zrobiłam. Zalałam się gorąca herbatą i to pierwszy raz w życiu tak porządnie ze jest oparzenie :/

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Witajcie przyszłe mamusie :) jestem w 9tc . Strasznie się źle czuję :( wymioty całe dnie przytlaczaja i nie pozwalają cieszyć się ciąża :( jak było z wami to moja pierwsza ciaza a już chyba postanawiam ze ostatnia . Pozdrawiam :)
 
Witajcie przyszłe mamusie :) jestem w 9tc . Strasznie się źle czuję :( wymioty całe dnie przytlaczaja i nie pozwalają cieszyć się ciąża :( jak było z wami to moja pierwsza ciaza a już chyba postanawiam ze ostatnia . Pozdrawiam :)
U mnie w 7 tc gdyby nie test usg to nie wiedzialabym, ze jestem w ciąży. Oprocz bólu brzucha raz na jakis czas, siusiania częstego i od pewnego czasu bólu piersi nic mi nie dolega. Ale może jeszcze wszystko przede mna ?[emoji33]
 
Witajcie przyszłe mamusie :) jestem w 9tc . Strasznie się źle czuję :( wymioty całe dnie przytlaczaja i nie pozwalają cieszyć się ciąża :( jak było z wami to moja pierwsza ciaza a już chyba postanawiam ze ostatnia . Pozdrawiam :)

Spokojnie daj sobie czas u mnie już powoli mija teraz zostało duże zmęczenie,ból piersi wzdęcia ból głowy ale i tak mdłości były najgorsze . Wszystko minie jeszcze się będziemy cieszyć ciąża :)


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
 
U mnie w 7 tc gdyby nie test usg to nie wiedzialabym, ze jestem w ciąży. Oprocz bólu brzucha raz na jakis czas, siusiania częstego i od pewnego czasu bólu piersi nic mi nie dolega. Ale może jeszcze wszystko przede mna ?[emoji33]
Spokojnie . Myślę, że już się nie pojawią. Zwykle trwają do 12 TC. Czyli szansa jest minimalna.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Vanilla żartujesz sobie z tym ciastem[emoji14]toż to na wystawę nim trzeba.

Nahia i dobrze że go zwyzywala, co to za pomysł żeby facet decydował kiedy znieczulenie, niech sam rodzi jak taki mądry.

Dziwię się ze mówicie, że starsze babki komentują młode rodzące. W końcu w ich czasach to była norma, mnie mama rodziła majac 21 lat i nie było to jakieś dziwne. Ja raczej słyszę narzekania ze tak długo czekają teraz wszyscy, a potem jest ciężko. Z moich kolerzanek
jedyna mam dziecko, a już za miesiąc 29 lat.

Ja to pierdola jestem, nie uwierzycie co zrobiłam. Zalałam się gorąca herbatą i to pierwszy raz w życiu tak porządnie ze jest oparzenie :/

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Może zależy od specyfikacji miejsca zamieszkania - ja mieszkam w małym mieście - ok 50tys mieszkańców i wśród moich znajomych większość ma dziecko lub 2. Z drugiej strony nie ma co porównywać , jedni znajdują swoja połówkę szybciej innym schodzi trochę dłużej. Nie każdy ma też warunki do tego , żeby myśleć o dziecku zaraz po ślubie.

A co do zachodzenia w ciążę w dawnych czasach to zdecydowanie prawda - moja ciocia jak miała 27lat była nazywana starą panną.

W pierwszej ciąży problem może nie polegał w moim wieku (22l) tylko w tym , że młodziej wyglądam. Do dziś pytają się mnie w sklepie o dowód , u ginekologa czy mam już 18 lat[emoji23] wtedy być może wygladałam na 16 [emoji23] Cociaż ja oczywiście tego nie widzę.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Cześć ... Powiem wam, że pieewszy raz miałan aż takie mdłości jak nigdy ... Dzisiaj dzien odwiedzin zaraz trzeba sie szykowac i jechac do rodzinki ;) a wy jakie plany na dzisiaj ?
 
Melomanka ja sxczepilam priorixem.
Ja też [emoji4]

A jeszcze co do porodów to dziewczyny, nie ma co porównywać. Mnie odeszły wody w domu i od tego momentu za 4.5 godziny tulilam już bobasa [emoji4] Ponoć kolejne porody są szybsze. Co prawda swój wspominam koszmarnie i mam traume.

rjyxq1k.png


ft7rplb.png
 
reklama
1478417512232.jpg


Te ktore maja mdlosci..ja polecam..nie mijaja calkiem i dalej jem z obrzydzeniem ale jem! I normanie moge chodzic a wczesniej czym wiecej sie ruszalam tym bardziej mnie naciagalo..tylko jak to bierzecie to juz bez witamin i bez folika bo ma w skladzie kwas foliowy

 

Załączniki

  • 1478417512232.jpg
    1478417512232.jpg
    45,4 KB · Wyświetleń: 227
Do góry