reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

Chcialam zrobic suwak ale nie umiem [emoji22]
Robisz suwak na suwaczki.com, potem wklejasz link w sygnaturze. W apce musisz znaleźć sygnature, kliknij własna i wklej link [emoji1] powodzenia!

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
reklama
Witam. Ostatnio duzo pracuję i mało czasu na cokolwiek. Mdli mnie nadal ;( chodze śpiąca, a juz o godz. 17 - 18 to na siedzaco śpię:/ do tego dochodzi straszne zmeczenie.
Ale dzis zamierzam spędzić caly dzuen na leniuchowaniu w domku.

Co do porodów ; ja mialam wywolywany tydzien po terminie i dało sie urodzic w 5 h od podania oksytocyny. Ja bez żadnego pęknięcia i nacięcia. Na drugi dzień juz "biegalam". Bolało i prosilam o znieczulenie , ale rak wszystko szybko postępowalo ze nie było kiedy podac .





wniduay3s76h08au.png
 
U mnie w 7 tc gdyby nie test usg to nie wiedzialabym, ze jestem w ciąży. Oprocz bólu brzucha raz na jakis czas, siusiania częstego i od pewnego czasu bólu piersi nic mi nie dolega. Ale może jeszcze wszystko przede mna ?[emoji33]

Spokojnie ja 10tydzien i objawów żadnych za wyjątkiem opuchniętych piersi i zmęczenia . Brak mdłości to raczej dar , moja mam dopiero pry mnie czyli trzecim dziecku miała mdłości . Więc tylko się cieszyc moje bratowe też bez mdłości więc to najwidoczniej w dużym procencie omija kobiety :) oo i jeszcze jeden bardzo uciążliwy ojaw apetyt ... Ahhh z chęcia dziewczętom które mają problem z jedzeniem moge oddać swój apetyt bo ja ciągle głodna :( a na koniec chyba + 20 będzie :(
 
Cześć ... Powiem wam, że pieewszy raz miałan aż takie mdłości jak nigdy ... Dzisiaj dzien odwiedzin zaraz trzeba sie szykowac i jechac do rodzinki ;) a wy jakie plany na dzisiaj ?
Mnie cos rozklada...gardlo boli jakby w srodku cos siedzialo ze ciezko przelknac..i katar sie zaczyna..ehh pije herbatke lipowa z miodzikiem i cytrynka.

uwo9dqk323h73wzt.png
 
Nie doczytam Was za nic...nie jestem w stanue...mecza mnie nega wymioty i nudnosci wiec znowu jestem w szpitalu...to jakis koszmar...modle sie by sie jak najszybciej skonczylo bo inaczej ja sie wykoncze...

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
 
Polusiowa moze sie uda spotkac ;). A wiesz czy w Olawie dzieci moga wejsc na oddzial?
Camel bardzo Ci wspolczuje. Ja wymiotuje z reguly tylko z rana ( sporadycznie o innej porze), a i tak mam serdecznie dosc.

Dziewczyny czy orientujecie sie czy normy tsh w ciazy sa inne?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny dacie radę :* mnie też mdlosci i wymioty meczyly strasznie i to już od 5 tyg ciąży.. nic nie pomagało. Ale jakoś od 10 tyg jest lepiej . Wciąż wymioty mnie męczą ale samopoczucie już lepsze no i nareszcie mogę coś zjeść :-)

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
 
Do góry