reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja wypilam barszczyk czerwony..zagryzlam kanapka ze..smalcem haha i potem jabluszko...ojjj...to chyba jeszcze nie koniec na dziś [emoji1]
Rozmawialam dzis z Corka na temat dzidziusia...pokazywałam jej moje zdjecia w ciazy i mowilam, ze ona tam byla w brzuszku...Pozniej ogladalysmy jak była malutka i pokazywalam jej opaske na raczke ze szpitala... No i doszlysmy wkoncu do momentu gdy zapytala kiedy bedzie ten nowy Dzidzius. Wytlumaczylam jej, ze wtedy gdy bedzie lato_Ona do mnie mowi " ja mu bede podawac smoczek i grzechotke ale nawet nie przyloze ręki do tych pampersow ". No coz.Podział obowiązków musi byc[emoji1]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie tak było ze przy tej poprzedniej która poronilam, jak mówiłam mężowi ze się martwię bo coś mnie zakulo i mam przeczucie że coś jest nie tak, to się śmiał że wszytko ok a ja panikuje bez powodu.
Teraz już tak nie myśli, mówią mądry Polak po szkodzie.
Jak dziś zasnelam na kanapie to poszedł z dzieckiem na zakupy i jeszcze ciasto upiekl[emoji14]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Brawo dla Męża![emoji122]
Jakie ciasto?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Coś cisza na forum [emoji14] A ja zmajstrowałam właśnie leniwe ze śmietaną [emoji12]

hchy3e3kytsrn59e.png
Kasiu nie rob smaka...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zrobiłam bigos, zjadłam pizze no i teraz sernikczek z rosą... jeszcze lekko ciepły ale nie wytrzymałam :-) nie pamietak kiedy tak dobrze pojadlam... będzie się rano działo [emoji58]

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
 
My wracamy ze szpitala, musieliśmy jechac 150km bo u nas nie ma laryngologii. Synek ma ostre ropne zapalenie ucha , masakra jak ropa się leje z ucha, na ubrania. Pierwszy raz coś takiego widzę :/ dostał silny antybiotyk i kontrola w ciagu tygodnia. Padam na twarz, cała noc czuwania przy małym za mną, dzień pod znakiem lekarzy, wymazow i podróży do szpitala i spowrotem, a w międzyczasie jeszcze gości mieliśmy z daleka...


74703e3ksg0ul1uj.png
 
reklama
My wracamy ze szpitala, musieliśmy jechac 150km bo u nas nie ma laryngologii. Synek ma ostre ropne zapalenie ucha , masakra jak ropa się leje z ucha, na ubrania. Pierwszy raz coś takiego widzę :/ dostał silny antybiotyk i kontrola w ciagu tygodnia. Padam na twarz, cała noc czuwania przy małym za mną, dzień pod znakiem lekarzy, wymazow i podróży do szpitala i spowrotem, a w międzyczasie jeszcze gości mieliśmy z daleka...


74703e3ksg0ul1uj.png
O rany[emoji20] biedny Synek...wspolczuje...niech wraca szybko do zdrowia[emoji173]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry