reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja zrobiłam bigos, zjadłam pizze no i teraz sernikczek z rosą... jeszcze lekko ciepły ale nie wytrzymałam :-) nie pamietak kiedy tak dobrze pojadlam... będzie się rano działo [emoji58]

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
Niezły maraton... Hi hi

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My wracamy ze szpitala, musieliśmy jechac 150km bo u nas nie ma laryngologii. Synek ma ostre ropne zapalenie ucha , masakra jak ropa się leje z ucha, na ubrania. Pierwszy raz coś takiego widzę :/ dostał silny antybiotyk i kontrola w ciagu tygodnia. Padam na twarz, cała noc czuwania przy małym za mną, dzień pod znakiem lekarzy, wymazow i podróży do szpitala i spowrotem, a w międzyczasie jeszcze gości mieliśmy z daleka...


74703e3ksg0ul1uj.png
Boże współczuję Wam [emoji46] Zdrówka życzę dla synka i odpoczynku dla Ciebie [emoji178]

hchy3e3kytsrn59e.png
 
Dzięki dziewczyny, na prawdę strasznie się bałam bo to ucho wygląda okropnie :/ każdy kto widział to się łapał za głowę (mam na myśli lekarzy dzisiaj bo rodzina to wiadomo też)... oby tylko słuch nie uszkodzony był przez to


74703e3ksg0ul1uj.png
 
My wracamy ze szpitala, musieliśmy jechac 150km bo u nas nie ma laryngologii. Synek ma ostre ropne zapalenie ucha , masakra jak ropa się leje z ucha, na ubrania. Pierwszy raz coś takiego widzę :/ dostał silny antybiotyk i kontrola w ciagu tygodnia. Padam na twarz, cała noc czuwania przy małym za mną, dzień pod znakiem lekarzy, wymazow i podróży do szpitala i spowrotem, a w międzyczasie jeszcze gości mieliśmy z daleka...


74703e3ksg0ul1uj.png
Arya88 zdrowka dla syna :* moja córka przechodzila ciagle zapalenie ucha, tylko u niej plyn zostawał w uchu i pozniej mielismy mnustwo problemów z tego powodu. Dobrze ze u synka wylatuje z tego ucha :*
Dlatego ja w pracy wrzuciłam na luz i nie umawiamy więcej klientek [emoji5] Jeszcze zdążę się napracować [emoji12]

hchy3e3kytsrn59e.png
Kasiu u mnie tak nieda rady :( moje klientki zaposuja sie duzo do przodu ;/ ja mam juz święta rozpisane. Ale nowy rok juz Stopuje i nikogo z wyprzedzeniem duzym nie zapisuje. Na bieżąco wszyscy beda sie zapisywali.




wniduay3s76h08au.png
 
reklama
Do góry