reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzięki za kopniaka w dupe. Leżę, to dla mnie szok nowa sytuacja nie mogę się do końca odnaleźć ale zrobię wszystko dla dzidzi, jakby coś się stało nie przezylabym tego.
Ja absolutnie nie chce nigdy nikogo obrazic..ja po prostu tyle zlego widze wkolo i tyle przezylam w ciazy i jednej i drugiej..np z mlodsza w 25 tyg odeszly mi wody..musialam starsza coreczke zostawic na pastwe tesciowej i lezec 1.5 mies z nogami na pasach..nie moglam nawet na qpe wstac..ale wytrwalam i noja niunia zyje

 
reklama
Są i na to sposoby... Zawsze możesz w takich ciężkich dniach zamówić obiad z dostawą do domu [emoji4] Zakupy też przecież można zamówić [emoji16] Ja staram się radzić sobie sama choćby nie wiem co, ale właśnie ułatwiając sobie [emoji6]

hchy3e3kytsrn59e.png
Mieszkam na wsi zakupów mi nie dowioza a co do obiadu na zamówienie to czekają mnie dwa takie ciężkie tygodnie.
Ja absolutnie nie chce nigdy nikogo obrazic..ja po prostu tyle zlego widze wkolo i tyle przezylam w ciazy i jednej i drugiej..np z mlodsza w 25 tyg odeszly mi wody..musialam starsza coreczke zostawic na pastwe tesciowej i lezec 1.5 mies z nogami na pasach..nie moglam nawet na qpe wstac..ale wytrwalam i noja niunia zyje

Rozumiem i podziwiam wytrwałości, będziesz moją inspiracją :)
 
Ja absolutnie nie chce nigdy nikogo obrazic..ja po prostu tyle zlego widze wkolo i tyle przezylam w ciazy i jednej i drugiej..np z mlodsza w 25 tyg odeszly mi wody..musialam starsza coreczke zostawic na pastwe tesciowej i lezec 1.5 mies z nogami na pasach..nie moglam nawet na qpe wstac..ale wytrwalam i noja niunia zyje

Podziwiam Cię!!!!
Ja przy ciąży nr1 leżałam tydzień. Nie udało się.
Przy ciąży nr2 około dwóch tygodni i mam cudowną córcię. No i teraz gdzie niestety wszystko się spieszyło. Tak jak mówisz wolałabym nadal leżeć i urodzić zdrowe dziecko, a Nie przeżywać stratę [*]

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mieszkam na wsi zakupów mi nie dowioza a co do obiadu na zamówienie to czekają mnie dwa takie ciężkie tygodnie.

Rozumiem i podziwiam wytrwałości, będziesz moją inspiracją :)
Robisz listę zakupów i mężowi w rękę . A co do obiadów to tylko pare dni- nawet jeśli kupice pizzę mrożoną, pyzy albo inne gotowe potrawy to mąż może wstwiać. Nikomu się krzwda nie stanie a Ty będziesz mogła odpocząć.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Lista gotowych produktów kluski na parze, pierogi, kluski z mięsem , w biedronce nawet łazanki można kupić :) poradzicie sobie jak ja nie miałam kuchni bo się przeprowadzaliśmy to żyłam na lasagne z biedronki :)


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
 
reklama
Lista gotowych produktów kluski na parze, pierogi, kluski z mięsem , w biedronce nawet łazanki można kupić :) poradzicie sobie jak ja nie miałam kuchni bo się przeprowadzaliśmy to żyłam na lasagne z biedronki :)


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
Dokładnie ! Sos do spaghetti z biedronki i mięso mielone nawet dziecko zrobi !

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Do góry