reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
My wracamy ze szpitala, musieliśmy jechac 150km bo u nas nie ma laryngologii. Synek ma ostre ropne zapalenie ucha , masakra jak ropa się leje z ucha, na ubrania. Pierwszy raz coś takiego widzę :/ dostał silny antybiotyk i kontrola w ciagu tygodnia. Padam na twarz, cała noc czuwania przy małym za mną, dzień pod znakiem lekarzy, wymazow i podróży do szpitala i spowrotem, a w międzyczasie jeszcze gości mieliśmy z daleka...


74703e3ksg0ul1uj.png
Ja mialam takie zapalenie ucha jak bylam mala. no juz nie taka mala bo to pamietam. Wlasxiwie obubiszu bo lalo sie z obu. Bralam kilka antybiotykow i nie pomogly. Pomoglo dopiero jak plukanie uszu takim zoltym plynem i penicylina do tylka. Po5dniach bylam zdrowa. Bylam te 5dni w szpitalu. Lekarz twierdzil ze stracilam troche sluch. Ok 25-50% zaleznie od ucha. Ale sluch sie regeneruje u dzieci. Jako nastolatka bylam na badaniu i mialam po95%.

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
A ja po obchodzie. Dzis mocno brzuch mnie boli, ale licze ze bedzie ok, ale jednak postanowili podpiac mi kroplowki. To dopiero 7 tydzien, a ja boje sie az myslec co bedzie dalej.



 
Dzień dobry :) my dzisiaj zaczęliśmy dzień o 5. nowego czasu, co prawda lezelismy w łóżku prawie do 7., ale to już nie to samo.

Emka- jaki masz wózek wypatrzony? :) wiesz co odnośnie tego ZD, to na badaniu USG prenatalnym mierzy się właśnie dl kości nosowej, bo z tego co dobrze pamiętam to dziecko z ZD w tym czasie nie ma jeszcze chyba kości nosowej, a dziecko nie posiadające tej wady będzie już posiadać kość nosowa. Ponadto mierzy się przeziernosc karku i jeśli ma chyba pow. 3,5mm to też znacznie wzrasta ryzyko ZD. Tylko musisz jeszcze doczytać w necie, bo ja o tym czytałam w maju ponad 2 lata temu i nie wiem czy wszystko dobrze pamiętam.

Suelen- myślimy tylko pozytywnie, lekarze robią wszystko dla dobra Twoich maluszków.

Arya- ale się cieszę, ze poprawa u synka.

Kasia- ale smaka narobiłaś tym ciastem Kinder country. Nie ma bata- dzisiaj kupuję składniki i jutro robię na próbę. Jak wyjdzie pycha, to zrobię na urodzinki synka w grudniu :)

Ja wczoraj przez cały dzień zjadlam A właściwie zulam tylko jeden kawałek suchego chleba, aby cokolwiek mieć na żołądku. Potem popołudniu pojechałam z Mamą do miasta, kupiłam sobie sukienkę z Reserved i na tyle mi się poprawiło, ze wciagnelam Mcwrapa w maku i było mi cudownie :D dzisiaj też odpukać, póki co jakoś lepiej się czuję.
 
A ja po obchodzie. Dzis mocno brzuch mnie boli, ale licze ze bedzie ok, ale jednak postanowili podpiac mi kroplowki. To dopiero 7 tydzien, a ja boje sie az myslec co bedzie dalej.


O jeny oby to były przejściowe kłopoty a dalej obyło się pomyślnie i bez komplikacji. Ja juz nie czytam o tych krwiakach bo idzie się zeshizowac najważniejsze że jesteś w dobrych rękach. Trzymam mocno kciuki! Informuj na bieżąco, ciekawe co ci jutro powiedzą po usg.
 
Arya cieszę się że antybiotk zaczął działać. Życzę zdrówka dla synka.

Kasia nie ma co muszę wypróbować ten przepis :)

Mamy które będą miały różnicę ok 20-24 miesięcy co robicie z wózkiem? Stary z dostawką? Czy podwójny?

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Samuel- niesety ciąże bliźniacze czasem stwarzają komplikacje - ale potem będziesz miała morze miłości od 2 skrarbów. Też bym chciała bliźniaki [emoji173][emoji173]

Anula1988- ja od lat uwielbiam Quinny - z córką używałam zapp xtra. Teraz myślę o mood albo buzz. Będę miała z tą nakładką dla starszej córki , do przedszkola będzie szybciej ją zaprowadzić .
Arla88 - Super kochana. Dzielny chłopczyk.

Jak czytam o tych smakołykach to mnie ... Mdli [emoji37][emoji37] w ciąży to jak na karuzeli [emoji38]

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Do góry