reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Czy ja wiem. Nie chyba nie odwazne. Ja juz mialam taka depresje z waga, ze sama sobie ciezko radzilam. To byla moja nadzieja, zostaly mi cztery punkciki bo to laparoskopowo. Ale naprawde nie zaluje. Nikogo bron boze nie namawiam, ale tylko mowie, ze sa inne rozwiazania, a nie depresja jak ja.

A teraz bedziemy miec blizniaki :) weekend w szpitalu jest naprawde mega nudny



 
Matka:)- grarulacje!

Wspołczuje wam dziewczyny tego problemu z wagą. Ja najwięcej wazyłam w 9 miesiącu - 82kg/ 160cm. Rok temu też dałam radę z wagą - jak zobaczyłam 75 przed @. Wcześniej utrzymywałam 72kg. Wzięłam się za siebie - ale żadna dieta - przestałam się obżerać na noc, wykluczyłam na początku słodycze i przestałam slodzić. Wykluczyłam chipsy, orzeszki , paluszki i inne przekąski. I schudlam do56 . Tyle ważyłam do sierpnia. Plus czasem nawet 3 razy w tyg na fitnessie na rowerach . W domu 6W i brzuszki. Bez radykalnej diety, no nie wyobrażam sobie jeść mini porcji , bo zaraz bym taką dietę zakończyła.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Ostatnia edycja:
Ja schudlam 30 kilo na diecie Dąbrowskiej o resekcji wiem ale nie zdecyduję się bo znam parę osób które przezywalo koszmar po tej operacji. Poza tym dziewczyny wy juz macie dzieci a same wiecie ile trwa rekonwalestencja po takiej operacji .
Matka super :) mowilam zero stresu :)
Po 1,5 tygodnia od operacji wróciłam do pracy, a w ciążę zaszłam po 10 miesiącach ;-) Więc nie jest tak strasznie z tą rekonwalescencją [emoji4]

hchy3e3kytsrn59e.png
 
Nie za dobrze Ci ;P
U mnie masakra w pracy ;( tyle pracy ze mam juz dość ;/ dzis i w poniedzialek. Wszyscy na cmentarze sie " robią" :/




wniduay3s76h08au.png
Ha ha ha [emoji16][emoji2] robią się na cmentarz [emoji23] . Ja nigdy na cmentarz się nie robiłam . I tak zimno , w kurtce zimowej wygląda się jak yeti i jeszcze nos czerwony.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Ja kiedyś też bardzo szybko chudlam jak zacisnęłam pasa, teraz mimo diety waga stoi, ale przynajmniej nie tyje także taki plus.

Synek mój bardzo cierpiał w nocy, w koncu od rana ropa dosłownie leje się z ucha! Jest dzięki temu trochę ulgi w bólu, ale wygląda strasznie :( bylismy pobrać wymazy z nosa i uszka, teraz leży.
Niedługo przyjeżdża babcia męża z synem i wnukiem, w domu sajgon bo maluch przytulony do mnie i od kilku dni nie sprzątane, nie wiem jak ogarnąć to wszystko.


74703e3ksg0ul1uj.png
 
reklama
Hej laski. Zabieram się za sprzątanie a najchętniej bym się położyła. Strasznie się rozleniwilam na tym zwolnieniu.

Wesołej soboty życzę.[emoji3]

7v8rikgnfeynrbw6.png
Nie chcesz wpaść jeszcze do mnie posprzątać? Mój mąż ponieważ ogólnie pracuje, aktualnie ma dzemke więc palcem w domu nie ruszy. Ja lerzę a dzieci robią coraz większy burdel, głupio mi ich gonić do roboty. Powoli tylko wstaje do lazienki bo ciemno przed oczami mi się robi. Depresji od tego dostanę.
 
Do góry