reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzień dobry Dziewczyny..
A ja pije kawe, jedną rano... Mam niskie ciśnienie i bez załatwiłeś iej chyba bym usnela na stojaco.Dziwię sie, ze mnie od niej nie odrzucilo.W ciazy z Corka nawet nie moglam przebywac w jednym pomieszczeniu z kims kto pije kawe- tak mi smierdzialo[emoji19]

Sent from my LG-K420 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Suelen powodzenia.

Aanja wbrew pozorom ci nieczuli i zimni mężczyźni mają serca i tez cierpią.

Kasia86 dasz radę :) matki juz tak mają ze to co innym kobietom zajmuje godzinę, są w.stanie zrobić w 7minut w międzyczasie jeszcze karmiąc dziecko albo usypiajac je ;)
 
Czasem " twardziele" sa bardzo wrazliwi i czuli tylko wstydza sie to okazywac no bo to takie niemeskie podobno...
Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty i za dzidziusie. Moja jutro o 18.30...
Jak pogoda u Was? Rany jak mi brakuje słońca...Nie widziałam slonca juz tak dawno...byle do wiosny!
Kochane mam pytanko. Jaki staz maja wasze zwiazki? I jaka jest miedzy wami roznica wieku?

Sent from my LG-K420 using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej dziewczyny ja mam wizytę jutro na 11.00 więc jak tylko wyjdę napewno napiszę.Od wczoraj tak mnie boli głowa ...jeszcze mnie tak nigdy nie bolała.Mam stress przed tą wizytą.Macie jakieś sposoby na ból głowy ???

f2w3rjjg4alhglhc.png
 
Mati82 z leków to tylko paracetamol czyli apap.
Matka :) przesyłam trochę [emoji274][emoji274][emoji274] bo u mnie dzisiaj śliczna pogoda. No jak na jesień oczywiście [emoji4]
U mnie staż całkiem spory [emoji38] ponad 16 lat po ślubie i 3 lata różnicy

 
Polusiowa - ja nie pije ani kawy ani herbaty , podobno nie zdrowe. Wpierwszej ciąży miałam problemy z ciśninieniem i zakaz kawy i herbaty.
Mati82- ja związuje sobie głowę chustką z zimnym okładem, zawsze pomaga.
Matka:)- ja jestem z mężem prawie 10lat - po ślubie prawie 5 . Dokładnie w kwietniu będziemy mieli obie rocznice. Różnica wieku 4 lata.
3mam kciuki za wizytujące.


 
Pije wodę , czasem melise, czasem rumianek- staram się z ziołami nie przesadzać. Poza tym wodę z cytryna czasem z miodem. I herbatki owocowe , które maja dobry skład - bez czarnej herbaty i aromatów .

 
Hej dziewczyny ja mam wizytę jutro na 11.00 więc jak tylko wyjdę napewno napiszę.Od wczoraj tak mnie boli głowa ...jeszcze mnie tak nigdy nie bolała.Mam stress przed tą wizytą.Macie jakieś sposoby na ból głowy ???

f2w3rjjg4alhglhc.png
Trzymam kciuki za wizytę..
Ja na ból głowy chcąc obyć sie bez tabletek pilam wode z sola himalajska... Większość bolow glowy bierze sie z odwodnienia a nic tak nie nawadnia jak woda i sol himalajska.no ale nie wiem jak to jest w przypadku silnych boli...wspolczuje...a moze posmarować czolo amolem? Nie wiem czy mozna tak w ciazy?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas właśnie wyszło słońce, mam nadzieję, że zostanie bo za godz przedszkole ma spacer [emoji6]

Jesteśmy rok po ślubie, między nami są 2 lata różnicy.
Znamy się ponad 6 lat ale w związku jesteśmy od 2,5 roku [emoji5]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Do góry