reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Targaja nami hormony. Ja dzisiaj miałam chwilę załamania z tej bezradności że cały czas się źle czuje. Zamknięta w domu, w okul nie ład a obiadu brak po prostu tragedia. Godzinę później nagle lepiej się poczułam prawie ogarnelam cały dom i zamarynowałam mięso na jutro. Nagle pełna nadziei że będzie lepiej :D
 
reklama
Michalina ja nikogo nie chce straszyć bo wiadomo że z noworodkami łatwo nie jest, takie życie :) Ale Bliźniaki dają naprawdę podwójną radość :) moja siostra np bardzo chce a ze mamy w rodzinie kilku to może i jej sie trafi czego jej bardzo życzę :)

 
Suelen cudowne wiesci :)

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Suelen odpoczywaj i bierz leki, a krwiak pewnie szybko zniknie. Moj mial niby wymiary 20 mmx 3 mm. I na nastepnej wizycie juz go nie bylo.
Ja tez mam gorszy czas. Prawda jest taka, ze kiepskie samopoczucie na dluzsza mete wykancza i ciezko wtedy myslec optymistycznie. Mam nadzieje, ze jak juz nam mina te wszystkie dolegliwosci to spojrzymy na wszystko inaczej :).

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Krwiak ma 15mm, podobno spory do tak mlodej ciazy. Ale my sie nie damy.

Moze jakbym za pierwszym razem miala blizniaki to ok, dwojka od razu. Tylko ja juz mam synka i trojka dzieci mnie przerazala. Naprawde przeplakalam duzo, a dzisiejsza sytuacja po prostu dala mi brzydka mowiac w pysk.

Dzis w pracy przekazalam wszystko, na szczescie ksiegowosc mozna ladnie przekazac.



Super że z Maluszkami wszystko ok [emoji178] Wypoczywaj jak najwięcej i dbaj o siebie, a krwiak się wchłonie...
Szczerze mówiąc to zazdroszczę Ci mnogiej ciąży (w dobrym sensie)- mam już synka ale z chęcią bym jeszcze o dwójeczkę powiększyła naszą rodzinkę i to naraz [emoji12][emoji178] Bardzo bym się cieszyła, ale szans na bliźnięta raczej nie miałam, bo w naszych rodzinach nie było takich przypadków :-)

hchy3e3k5r6l958x.png
 
reklama
Do góry