reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny jestem załamana. Miałam dziś ochotę na pizze, zjadłam dwa kawałki i obiad nieduża porcja na małym talerzu śniadaniowym i 2 kilo na +. Wtf???

8p3os65g3k9y4h3n.png
Ja już mam 4 na + :-( I jestem podpuchnięta, bo nawet pierścionki które niedawno spadały z palców, teraz są za ciasne :-(

hchy3e3kh54y83hd.png
 
reklama
Ja zawsze ważę się na czczo i wieczorem. I przeważnie tyle ile wieczorem to następnego dnia rano podobnie od jutra zero zachcianki, zdrowe żarełko i ważę się dopiero w pon rano.

8p3os65g3k9y4h3n.png
 
Do gina zawsze gole się na zero. Przed porodem to była masakra, ale dawałam radę, a teraz nie wiem co to będzie bo już mam brzuch jak w poprzedniej ciąży w 6 mcu [emoji32]

8p3os65g3k9y4h3n.png
Wczoraj moja koleżanka, która jest obecnie w 11tc stwierdziła że mamy (ja i ona) "stare ciała" i to dlatego nam już brzuchy napęczniały [emoji23][emoji23][emoji23]

hchy3e3kh54y83hd.png
 
Ja już mam 4 na + :-( I jestem podpuchnięta, bo nawet pierścionki które niedawno spadały z palców, teraz są za ciasne :-(

hchy3e3kh54y83hd.png
No masakra z tą waga. Jestem przerażona, bo w ciąży tylam ok. 3,5-4 kg na miesiąc. Jadłam normalnie, jak przed ciąża, ale nikt mi nie wierzył, posadzali mnie o obzarstwo.

8p3os65g3k9y4h3n.png
 
hhehehe ja zastosowałam wszystkie sposoby aby był syn, zaczynając od diety, poprzez chiński kalendarz a na dokładnym "wstrzeleniu się" w owulację kończąc :) jakie będą efekty - zobaczymy :)
No my też kilka dni przed owulacją na córkę ;-) A jak sprawdziłam (po czasie) chiński kalendarz to też córcia wychodzi :p

hchy3e3kh54y83hd.png
 
No masakra z tą waga. Jestem przerażona, bo w ciąży tylam ok. 3,5-4 kg na miesiąc. Jadłam normalnie, jak przed ciąża, ale nikt mi nie wierzył, posadzali mnie o obzarstwo.

8p3os65g3k9y4h3n.png
Wierzę kochana, ja też teraz jem malutkie porcje (do 150g) i staram się jeść raczej zdrowo. Do tej pory przy takim jedzeniu waga nadal mi spadała ok 4kg na miesiąc. A tu w ciągu 3 tygodni 4kg na plusie przy tym samym odżywianiu :-(

hchy3e3kh54y83hd.png
 
reklama
Do góry