reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ja dzisiaj powiedzialam przyjaciółce ;) ma 3 miesiace mlodsza coreczke od mojego kacpra moze teraz tez sie zgramy[emoji14]


Fajnie miec dzieci w podobnym wieku [emoji1] My z siostra mamy dzieci z roznica 2 tygodni. I jeszcze dwie kumpele maja maluszki w wieku mojego starszaka. Za to teraz w marcu kumpela spodziewa sie blizniakow, wiec okruszek tez mialby towarzystwo ciutstarsze jak cos [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bardzo fajnie :) swietnie sie dogaduja razem ;)
A probowalas pic malymi lyczkami? Ja zawsze mam przy sobie mala butelke wody i tak popijam i nawet nie kiedy schodzi cala :)


 
Tulka ja jestem w takiej sytuacji. Tez jestem na wychowawczym i tez chce przejsc na L4. Wiesz jak sie za to zabrac? Z tego co mi sie gdzies tam obilo o uszy, to najpierw trzeba wniosek o powrot do pracy dostarczyc ( na 30 dni przed planowanym powrotem) i wtedy L4.

Co so picia to ja pije bardzo niewiele, choc czuje sie lekko odwodniona. Ale jak sie napije, to zaraz bardziej mnie mdli :(. W pierwszej ciazy mialam to samo, po piciu wymiotowalam i przez to pewnie do zup tak mnie ciagnelo, bo to najbardziej przyswajalna postac plynu byla. Teraz zreszta tez ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
No też tak właśnie słyszałam, tylko najpierw chce potwierdzić ciążę u lekarza i dogadać się z nim czy wystawi mi ns następnej wizycie l4. A nie wiesz czy po złożeniu wniosku mogą się nie zgodzić albo zwolnić z pracy? Jest się chronionym od początku ciąży? Gdzieś czytałam, że od któregoś tygodnia dopiero, ale to chyba na jakiejś smieciowej umowie. U mnie w pracy od razu się domyśla że jestem w ciąży, jak złożę wniosek o przerwanie wychowawczego.

8p3os65g3k9y4h3n.png
 
Nie wiem dlaczego nie mogę wstawić cytatów :( A mąż wolałby poczekać z tydzień żeby mieć pewność. Mówi co ma być to będzie, ale widzę, że go to też dobija...
 
reklama
Do góry