reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja też za bardzo nie mam mdłości, tylko trochę mniej mi się chce jeść i mam wyczulony węch, ale co najdziwniejsze straciłam ochotę na czekoladę!!! A ja to słodyczoman nr 1, nie było nigdy dnia żeby mnie nie ciągnęło do słodkości... kazdego dnia musiałam w wielkich bólach sobie odmawiać a tu proszę jak reką odjął ;)

U mnie bardzo podobnie.. Jem mniej niz wczesniej i zdecydowanie mniej slodyczy. Jak na razie nie mam typowych zachcianek.Byc moze to jeszcze za wczesnie.
 
reklama
A! używaliśmy jeszcze niedawno takiego na komary! Już teraz nie, ale to wysuszenie od jakiegoś czasu się rozwija. Może teraz będzie lepiej jak już nie używamy. A jak nie, to jeszcze poszukam przyczyny :) dzięki!

0d1yhqvkorvfo1vd.png
koniecznie ! moja siostra zchodziła kilku lekarzy i okazało się że to alergia wziewna :) powodzenia !
 
A ja w ogóle nie idę na betę. Trzy pozytywne testy mi wystarcza [emoji4] jakby na becie coś wyszło nie tak to tylko bym się stresowala, a tak spokojnie poczekam sobie do wizyty.

8p3os65g3k9y4h3n.png
Ja dokładnie tak samo :)
Jakoś mam taki spokój w sobie. Wiem, że pierwszy trymestr jest najbardziej ryzykowny i nie chcę się nakręcać myśląc wciąż czy wszystko jest ok.
Także do lekarza idę jak już powinno bić serduszko. Nie mogę się doczekać :)

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Tulka ja jestem w takiej sytuacji. Tez jestem na wychowawczym i tez chce przejsc na L4. Wiesz jak sie za to zabrac? Z tego co mi sie gdzies tam obilo o uszy, to najpierw trzeba wniosek o powrot do pracy dostarczyc ( na 30 dni przed planowanym powrotem) i wtedy L4.

Co so picia to ja pije bardzo niewiele, choc czuje sie lekko odwodniona. Ale jak sie napije, to zaraz bardziej mnie mdli :(. W pierwszej ciazy mialam to samo, po piciu wymiotowalam i przez to pewnie do zup tak mnie ciagnelo, bo to najbardziej przyswajalna postac plynu byla. Teraz zreszta tez ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tulka ja jestem w takiej sytuacji. Tez jestem na wychowawczym i tez chce przejsc na L4. Wiesz jak sie za to zabrac? Z tego co mi sie gdzies tam obilo o uszy, to najpierw trzeba wniosek o powrot do pracy dostarczyc ( na 30 dni przed planowanym powrotem) i wtedy L4.

Co so picia to ja pije bardzo niewiele, choc czuje sie lekko odwodniona. Ale jak sie napije, to zaraz bardziej mnie mdli :(. W pierwszej ciazy mialam to samo, po piciu wymiotowalam i przez to pewnie do zup tak mnie ciagnelo, bo to najbardziej przyswajalna postac plynu byla. Teraz zreszta tez ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
A prubowalas wody z cytryna? :D musisz znaleźć jakąś alternatywne
 
reklama
Do góry