reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
A ja w ogóle nie idę na betę. Trzy pozytywne testy mi wystarcza [emoji4] jakby na becie coś wyszło nie tak to tylko bym się stresowala, a tak spokojnie poczekam sobie do wizyty.

8p3os65g3k9y4h3n.png
 
A ja w ogóle nie idę na betę. Trzy pozytywne testy mi wystarcza [emoji4] jakby na becie coś wyszło nie tak to tylko bym się stresowala, a tak spokojnie poczekam sobie do wizyty.

8p3os65g3k9y4h3n.png
Tak właśnie. Moja siostra nie miała prawidłowego przyrostu. Ile łez przez to wylała, a po 7 miesiącach urodziła zdrowego syna.

cb7wyx8d867elviu.png
 
Niestety dopiero pierwsze badanie. Za ile powoinnam powtórzyć ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Beta w ciągu 48h powinna przyrosnąć o 66%. Czyli jak robiłaś dziś to zrób w czwartek następna. Ja dwa razy miałam przyrost za niski i obie te ciążę straciłam a z Nikusią urosło ponad 150% i w tej ciąży też taki przyrost miałam. Ale mimo wszystko jutro robię jeszcze jedną bo mój brak objawów mnie schizuje za bardzo. A kolejne planowane usg dopiero 10.11 ! Miesiąc. O matko :D

 
hej... moja siostra miała podobnie i okazało się ze dostała alergii na .. odświeżacz do powietrza, taki co się wkłada do kontaktu ! może masz podobnie? może to uczulenie /alergia na coś?
A! używaliśmy jeszcze niedawno takiego na komary! Już teraz nie, ale to wysuszenie od jakiegoś czasu się rozwija. Może teraz będzie lepiej jak już nie używamy. A jak nie, to jeszcze poszukam przyczyny :) dzięki!

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
reklama
Mi gin kazał pić dodatkowo 1,5 litra wody pomijając gorące napoje czy zupy. Dzisiaj pierwszy raz mi się udało ale boję się że przez to więcej wody mi się zatrzyma i spuchne :/
Muszę spróbować.
Podobno herbata z pokrzywy jest lekko moczopędna, to by mogło nawadniać i nie pozwalać spuchnać. A w smaku też jest ok :)

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Do góry