reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Apropo ćwiczeń. Jeśli przed ciąża nie cwiczylam, ale byłam w ruchu, dużo spacerów, to teraz mogę zacząć jakieś ćwiczenia dla ciężarnych jeśli czuje się świetnie i nic mi nie dolega?

8p3os65g3k9y4h3n.png
 
reklama
A może zapiszcie się na takie zajęcia fitness dla kobiet w ciąży
U mnie są w każdej siłowni i fitness clubie. Fajna sprawa . Nikt nie zrobi sobie krzywdy i można poznać nowe osoby .

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u mnie od rana silny ból nerki co to może być?

svchs65gg8talrm7.png
A mocno boli? A moze oltonod kregoslupa?
Też się nad tym zastanawiam... Przydałoby się wprowadzić ćwiczenia :-)

Ja mam zamiar zaczac ze wzgledu na kregislup. Delikatnie. Bez cwiczen na brzuch. Ale na grzbiet i miednice

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
A mocno boli? A moze oltonod kregoslupa?

Ja mam zamiar zaczac ze wzgledu na kregislup. Delikatnie. Bez cwiczen na brzuch. Ale na grzbiet i miednice

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
Ja myślałam nad stepperem i rowerkiem w domu... Z kręgosłupem problemów nie mam co prawda, ale panicznie boję się, że dużo przytyję. W pierwszej ciąży przybrałam 39kg. Ale tak to u mnie jest jak rzucam palenie, zawsze tyje. Dlatego tym razem chciałabym zapanować nad tym i nie nabrać zbędnych kilogramów :-)

 
reklama
Ja przybrałam prawie 30 kilo, z czego jeszcze 10 zostało mi do zrzucenia do wagi sprzed ciąży. I jeszcze dycha, by się przydała, żebym się czuła w miarę dobrze w swoim ciele, więc na tą chwilę, mam 20 kilo za dużo. I pilnuje się teraz od początku, a i tak już 0,5 kg na plus [emoji21]

8p3os65g3k9y4h3n.png
 
Do góry