reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Hmmm pełnia 10 czerwca mówicie, mam wtedy urodziny
emoji512.png
a termin na 12.06
Hmmm czyżbym prezent sobie sprawiła? :-)
10 czerwca mam rocznice ślubu , ale chyba przywitam kruszynkę wcześniej:)
 
Co wy tak mało piszecie potem już nie będzie kiedy [emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam ochotę na mięcho ogromną ochotę normalnie zjadłabym ogromnego steka z ziemniakami pieczonymi i sałatka z rukoli. Od rana cały dzień marzy mi się mięso co to sie dzieje!! :o
 
Ja to padam po dzisiejszym dniu [emoji23] w tej chwili nawet odpoczywajac boli mnie wszystko ale po ostatnich tygodniach laby ze wzgledu na te skurcze dziś mialam chyba za bardzo intensywny dzien [emoji16]
 
U mnie tez dzisiaj pracowicie! Ale mieszkanko blyszczy, zakupy zrobione, obiad tez byl :) i zupe na jutro ugotowalam. Ale nie szczawiowa niestety- nie wiem gdzie kupic:( wyszla kalafiorowa. A teraz odpoczywamy i czekamy na tesciowa, bo miala juz byc a autobus 2h opoznienia mial. I to polski bus co rzadko sie zdarza. Milego wieczoru!:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Mam ochotę na mięcho ogromną ochotę normalnie zjadłabym ogromnego steka z ziemniakami pieczonymi i sałatka z rukoli. Od rana cały dzień marzy mi się mięso co to sie dzieje!! :o
a ja mogłabym zjeść 20 snickersow... najgorsze jest to że mam kilka w domu i muszę się oprzeć. aaa!
Poza tym brzuch boli dzisiaj znowu, Ale na szczęście deszcz spadł i jakoś się lżej czuje. Uwielbiam upały ale zdecydowanie nie teraz. Poza tym u nas trzeci dzień odpieluchowania, coraz lepiej nam idzie;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry