reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Chciałam sobie odpocząć zrelaksować się na balkonie z książką a tu słońce tak grzeje że aż całe 20 minut wytrzymalam. Czarno przed oczami aż mi się robilo taki upał. Myślałam że może trochę te białe nogi opale ale nie daje rady :D jeszcze wysmarowałam się tym Cepanem i śmierdze jak cebula... :D
 
reklama
A wiecie co. Nie które dziewczyny potrafią same sobie zbadać szyjke żeby sprawdzić faze cyklu ciekawe czy można by tak sobie sprawdzać czy jest już jakieś rozwarcie. osobiście chyba bym się bała że sobie wywolam a dzidzia chce jeszcze posiedzieć no ale lekarz przecież też bada [emoji16]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wiecie co. Nie które dziewczyny potrafią same sobie zbadać szyjke żeby sprawdzić faze cyklu ciekawe czy można by tak sobie sprawdzać czy jest już jakieś rozwarcie. osobiście chyba bym się bała że sobie wywolam a dzidzia chce jeszcze posiedzieć no ale lekarz przecież też bada [emoji16]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Męża zatrudnij:D zajrzy czy już coś się dzieje :D

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
A wiecie co. Nie które dziewczyny potrafią same sobie zbadać szyjke żeby sprawdzić faze cyklu ciekawe czy można by tak sobie sprawdzać czy jest już jakieś rozwarcie. osobiście chyba bym się bała że sobie wywolam a dzidzia chce jeszcze posiedzieć no ale lekarz przecież też bada [emoji16]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Zastanawiałam się nad tym. Jak się staraliśmy to badałam szyjke codziennie, teraz tam nie grzebie hehe, ale i tak chyba bym nie sięgnęła przez brzuch [emoji23]

thgfikgneziy9g6d.png
 
A wiecie co. Nie które dziewczyny potrafią same sobie zbadać szyjke żeby sprawdzić faze cyklu ciekawe czy można by tak sobie sprawdzać czy jest już jakieś rozwarcie. osobiście chyba bym się bała że sobie wywolam a dzidzia chce jeszcze posiedzieć no ale lekarz przecież też bada
emoji16.png
ja potrafiłam ocenić szyjkę to działało ,teraz bym się bala a z drugiej strony nie wiem co by było normalne bo wcześniej nie rodziłam .
 
Męża zatrudnij:D zajrzy czy już coś się dzieje :D

3jgxskjox8hy3b2y.png
Taaak mój mąż to by z chęcią tam zajżał a dzisiaj nie mamy dzieci [emoji33] po ostatnim wyszedł mi podbarwiony krwią kawałek czopa więc nie wiem czy ja chcę [emoji23]

Vanilia faktycznie nie pomyślałam o tym, przecież i tak nie sięgnę [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się, wczoraj była wizyta podobno mała bardzo nisko tyle się dowiedziałam na początek, potem dostałam skierowanie na USG ale zrobili mi dzisiaj i tutaj już chociaż wiem że moje dziecko wdał się we mnie...35 tc waga 3200 jak w mordę strzelił gin robiąca USG mówiła że już by mi akcji nie zatrzymywali ale tydzień dobrze wytrzymać ojj jak znam życie to moje dziecię nie wyjdzie do terminu więc chyba ładnie mnie rozwali [emoji41] chyba za tydzień zaczynam sex już jestem tak stęskniona że hej, stopień łożyska mam 2 więc chyba nic porodu u mnie nie wywoła za wcześnie, sama nie wiem...któraś urodziła z 2st dojrzałości łożyska?...serduszko też już zdrowe [emoji7] i widziałam jak mała przytula rączkę i Pani doktor mówi że ma pucki i faktycznie mocno napiera na szyjkę ale to ja też czuję wieczorami, buziaki dla was zaraz was nadrobię

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się, wczoraj była wizyta podobno mała bardzo nisko tyle się dowiedziałam na początek, potem dostałam skierowanie na USG ale zrobili mi dzisiaj i tutaj już chociaż wiem że moje dziecko wdał się we mnie...35 tc waga 3200 jak w mordę strzelił gin robiąca USG mówiła że już by mi akcji nie zatrzymywali ale tydzień dobrze wytrzymać ojj jak znam życie to moje dziecię nie wyjdzie do terminu więc chyba ładnie mnie rozwali [emoji41] chyba za tydzień zaczynam sex już jestem tak stęskniona że hej, stopień łożyska mam 2 więc chyba nic porodu u mnie nie wywoła za wcześnie, sama nie wiem...któraś urodziła z 2st dojrzałości łożyska?...serduszko też już zdrowe [emoji7] i widziałam jak mała przytula rączkę i Pani doktor mówi że ma pucki i faktycznie mocno napiera na szyjkę ale to ja też czuję wieczorami, buziaki dla was zaraz was nadrobię

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale klocuszek się szykuje! Ciekawe ile moja waży...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sobie sam badałam szyjkę ,gdy się staraliśmy a teraz to tylko chyba z dwa razy sprawdziłam ostatnio z ciekawości i było trochę twardo a ostatnio czułam miękko ,więc dalej łap nie pchałam,żeby czegoś nie naruszyć. Jak nawet lekarz nie chce ruszać to ja tym bardziej nie będę ;)
 
reklama
Ja sobie sam badałam szyjkę ,gdy się staraliśmy a teraz to tylko chyba z dwa razy sprawdziłam ostatnio z ciekawości i było trochę twardo a ostatnio czułam miękko ,więc dalej łap nie pchałam,żeby czegoś nie naruszyć. Jak nawet lekarz nie chce ruszać to ja tym bardziej nie będę ;)
A jak badalas ;) ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Do góry