reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja to chyba nigdy nie urodze :( wy skurcze, spiecia... a ja ? Nic...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Jeszcze z 1,5 tygodnia i u ciebie zacznie sie to samo [emoji16] albo wyjdzie ze jeszcze szybciej urodzisz niz ktoras z nas hihi [emoji5] mam cicha nadzieje ze za ten czas ja juz bede miala to za soba bo dluzej nie zdzierze chyba [emoji23]
 
reklama
Ehhh zeby chociaz jakies przepowiadacze, zebym czula, ze to juz moze niedlugo - w sensie te 2,5 tygodnia... a tak ? Raz na ruski rok ...jest mi juz troche ciezko a do lipca chodzic tak nie chce...
Ponarzekalam...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Ehhh zeby chociaz jakies przepowiadacze, zebym czula, ze to juz moze niedlugo - w sensie te 2,5 tygodnia... a tak ? Raz na ruski rok ...jest mi juz troche ciezko a do lipca chodzic tak nie chce...
Ponarzekalam...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
nic sie nie martw w pierwszej ciąży pierwsze przepowiadacze pojawiły sie dwa dni przed porodem u mnie;) także naprawdę nigdy nic nie wiadomo a tak przynajmniej sie nie meczysz a macica i tak sobie ćwiczy a po co Tobie bol dodatkowy;)
 
nic sie nie martw w pierwszej ciąży pierwsze przepowiadacze pojawiły sie dwa dni przed porodem u mnie;) także naprawdę nigdy nic nie wiadomo a tak przynajmniej sie nie meczysz a macica i tak sobie ćwiczy a po co Tobie bol dodatkowy;)
Myslisz ze cwiczy a ja jej nie czuje ? Uwazam, e jest po prostu leniwa ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
moja mama opowiadała mi dziś jak było z jej porodami .Trafiła na porodówkę bo miała krwawienie , leżała kilka godzin i mówiła ze lekko bolał ja brzuch jaj na okres i nic więcej . Inne panie z którymi była wrzeszczały z bólu i ona się zapytała o co one krzyczą :D o 16;00 złapały ja skurcze parte i o 16:30 urodziła pierwsze dziecko .Po 5 latach urodziłam się ja o 1 w nocy ,a rok po mnie moja siostra o 7 rano (moja siostrę rodziła sama bo nikt nie chciał do niej przyjść ) przyszli jak już główka wyszła :o
 
Myslisz ze cwiczy a ja jej nie czuje ? Uwazam, e jest po prostu leniwa ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Ja przy pierwszym porodzie miałam tak samo. Przepowiadacze dzień przed porodem a mały urodził się 3dni przed terminem. Przy drugim porodzie jakieś tam skurcze czułam przy badaniu tego dnia co miałam drugi raz wywoływany a tak to nic. A teraz codziennie jakieś skurcze , mam nadzieję na szybszy termin ale też wcale nie powiedziane.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam pierwsza przespana noc od dawna :) w sensie 7 godzin to nie wiem czy to noc ale jak zasnelismy o w pol do 12 tak obudzilam sie teraz jak maz wychodzil do pracy. Owszem budzilam sie dwa razy bo mnie zabolaly rece, przy okazji sie napilam bo jakos mnie suszy ale od razu zasnelam. Cos pieknego :)
Milej soboty :) nie rodzic prosze;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Do góry