reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Efta ja jak miałam mniejszy brzuch to też próbowałam sięgnąć do szyjki, i się wystraszylam bo wydawała się strasznie miękka i jakaś rozlana do tej którą wyczuwalam gdy się staraliśmy. No ale lekarz dzień później powiedział że szyjka długa i zamknięta więc już nie próbuje bo i tak się nie znam [emoji23]

thgfikgneziy9g6d.png
 
reklama
Efta ja jak miałam mniejszy brzuch to też próbowałam sięgnąć do szyjki, i się wystraszylam bo wydawała się strasznie miękka i jakaś rozlana do tej którą wyczuwalam gdy się staraliśmy. No ale lekarz dzień później powiedział że szyjka długa i zamknięta więc już nie próbuje bo i tak się nie znam [emoji23]

thgfikgneziy9g6d.png
Wy tak po prostu palpacyjnie i czujecie ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
aha ktoś tu zamierza się badać ;) jak dobrze znasz swoje ciało to powinnaś wyczuć różnice , ja bym się zbadała gdyby nie to ze się boje , oczywiście paznokcie trzeba przyciąć i raczki wyszorować ;)
A to nie bede probowala ;) wczoraj hybryde robilam i nic nie zamierzam przycinac [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Jeszcze Rozalke w glowe zadrapie [emoji23] [emoji23]
w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
A jak badalas ;) ?
Wkładałam najdłuższy palec i delikatnie po ściance pochwy było czuć taki jakby pręcik :D
przed okresem szyjka jest nisko i jest rozwarta i czuć wtedy jak możesz włożyć palec w taki otworek,a gdy się zajdzie w ciąże to ujście tej szyjki jest tak wysoko ,że nie dosięgniesz palcem i jest oczywiście zamknięte. Przed porodem jest pewnie tak jak przed okresem czyli,ze mozesz dosięgnąć tego otworka i czuć że możesz włożyć tam palc,ale ja nie badałam podczas ciąży,żeby niczego nie zruszyć. Dziwne ,że się tak boimy skoro podczas sexów jeszcze bardziej ją drażnimy :D

Tyle,że jeśli nie monitorowałaś szyjki wcześniej podczas zwykłego cyklu to teraz możesz nie wyczuć nic bo nie będziesz wiedziała jak wygląda ta sprawa podczas róznych faz cyklu. A tak to widać różnicę kiedy jest zamknięta a kiedy krótka i otwarta.

Efta ja jak miałam mniejszy brzuch to też próbowałam sięgnąć do szyjki, i się wystraszylam bo wydawała się strasznie miękka i jakaś rozlana do tej którą wyczuwalam gdy się staraliśmy. No ale lekarz dzień później powiedział że szyjka długa i zamknięta więc już nie próbuje bo i tak się nie znam [emoji23]

Ja zobaczę w poniedziałek jaka jest. Mam nadzieję,ze ciut się skróciła bo za tydzień i 2 dni będę miała oficjalnie donoszoną cionże :)
 
Mnie się coś wydaje,że urodzę w okolicach 10 czerwca. Pełnia będzie :) a moi wtedy jadą na wesele na które my nie jedziemy więc coś przeczuwam,ze mama będzie bawić na weselu a my na porodówce :D
 
reklama
Do góry