reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Stan moich nog zostawie bez komentarzy[emoji22][emoji22][emoji22]
1495191874-aaaaaa.jpeg


 
reklama
ja od 3 dni mam takie uczucie klucia w pochwie , a i skurcze łapią mnie częściej , dodatkowo mam ślisko tam na dole jakieś upławy ale bezbarwne . Oby to jeszcze nie to :( bo czuje ze dzidzia dalej źle ułożona .
 
Karina współczuję bratowej :( moja rodzinka to nawet nie mówiła nic kuzynce,że jej koleżanka z byłej klasy zginęła bo miała ciążę zagrożoną a tu takie coś się dowiedzieć na Twoim miejscu.

Jakie te maści kupiłyście na blizny? Już się pogubiłam. Ja nie mam jeszcze rozstepów , ale tez kupię w razie w.
Dermatix,ale on drogi to tak w razie w to szkoda kupować

ja od 3 dni mam takie uczucie klucia w pochwie , a i skurcze łapią mnie częściej , dodatkowo mam ślisko tam na dole jakieś upławy ale bezbarwne . Oby to jeszcze nie to :( bo czuje ze dzidzia dalej źle ułożona .
Kłucie to podobno szyjka się rozwiera. Ja mam też czasem takie kłucia w pochwie jak przed okresem,czyli coś może się mi już rozwierać tym bardziej ,że ostatnio mam takie uczucie luzu albo całkowitego spięcia tam na dole. Ślisko też mam już jakiś czas. W poniedziałek się dowiem czy coś się tam dzieje.
 
Młodamama ojojoj współczuję [emoji22] jeszcze chwilkę.


Była któraś w pepco dzisiaj? Podobno nowości i promocje, ale nie wiem czy się opłaca

thgfikgneziy9g6d.png
 
Oj dziewuszki dziewuszki.... Tak mi smutno czyta się te Wasze posty [emoji22] Mam normalnie wyrzuty sumienia ze u mnie tak dobrze [emoji12] Trzymajcie się Kochane, jeszcze dosłownie chwila [emoji6]
Karina bardzo współczuję bratowej [emoji20] a Ty się spokój bo i tak jej nie pomożesz a sobie zaszkodzisz.
Młodamama ojojoj [emoji17] Tez tak miałam. Myślałam ze pod koniec ciąży będę w crocsach chodziła a tu zonk [emoji44] nawet w crocsy nie wchodziły[emoji1]
[emoji173][emoji170][emoji172][emoji171][emoji169]

16udskjopmtfyunf.png
 
U mnie dzis budzenie o 4, córka mnie obudzila ty .swoim ,,mamoooo,, i juz po spaniu [emoji22] ciężki dzien sie zapowiada .
Ja kupilam liscie malin i zamierzam pić,ale jeszcze poczekam troszke :)

5djylbetecfse5n6.png
Jak słyszę to "mamooo" to biorę swoją poduchę węża i na zamkniętych oczach idę do niej się położyć, bo wiem, że tak pospi do 8, a beze mnie wstaje o 6 [emoji16]Polecam! W szczególności że dziś w ni u 3 razy wstawałam na siusiu, jakiś koszmar się zrobił , ale jak nie pić w taką pogodę?

Jezu z obiadami to taki probem jak i u mnie..mąz ma dzis mielone a dzieciaki hmm moze chlodnik z buraczkow zrobie albo nalesniki ze serem zapiekane bo drugi dzien im miesa nie wcisne..


To jest jedna z niewielu rzeczy, której nie lubię przy dziecku... gotowanie czegoś innego. Jak mam lenia to robię kopytka z twarogiem [emoji16]Nie chcę jej odzwyczajać zjadania obiadu w południe, bo w przedszkolu też tak będzie jadała, a później wiadomo kimono.

A narobiłyście mi tak ochoty na truskawki, że pojechałam dziś po chemiczne opakowanie do Lidla (jakieś promo, 6zł za 500g). Już z Młoda zjadłam porcję, bo na obiad truskawki w ryżem - niebo w gębie [emoji7][emoji526]

Moze i ja ze swoimi troche po polidniu na balkon wyjde bo na komunie z takimi bialasami...;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

A ja dziś z moimi białymi wyszłam do ludzi, 26 stopni za oknem, a ja mam się kisić w ciążowych spodniach z pasem? Olałam temat i założyłam normalne szory i wstyd mi nie było, bo kto kaczuszce zabroni?! [emoji23]


Tak ja wlasnie dzis rano czytalam o tym. I ze podbarwiony krwia znaczy ze porod niedlugo :) znaczu szybciej niz mialby byc sam.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Też to czytałam, tylko że krew mogła być też z podrażniania po badaniu.
Ja się przyznam, że w 1.ciąży w 8.miesiącu pojechałam na IP, bo nie wiedziałam ile tej krwi po badaniu może być... a człowiek taki nerwowy [emoji14]Do wieczora też ustało (mimo kolejnego badania), ale co się człowiek stresu najadł to jego.




p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
Do góry