reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

właśnie dzwoniła. To może ale nie musi być czop. Jeśli zielony to może być też dlatego że" podrodze "nabrał takiego zabarwienia w sensie że oblepiły go upławy. " Prosiłabym cie żebyś tym razem jak poczujesz skurcze poprostu wsiadła i pojechała do szpitala a nie czekała jak zawsze. Bo jeśli faktycznie to czop to akcja może pójść szybciej, a jak dupka zejdzie do kanału to nie będzie fajnie" To mnie pocieszyła...

w57vyx8dubspq12k.png
No to torba do przedpokoju i bądź gotowa. Będzie dobrze, lepiej dmuchać na zimne.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Judzia a ten balsam nie ma przypadkiem wit A? Ja go bardzo lubie i uwazam, ze jest swietny, ale odstawilam w ciazy. Jest jeszcze taki krem w aptece Mediderm 500 ml za grosze, z bardzo malym skladem, a dla skor atopowych i luszczycowych. Genialnie nawilza skore. Ma tylko okropne opakowanie:( takie apteczne. Ale przyznam szczerze, ze milion kosmetykow wyprobowalam, bo mam mega wrazliwa skore i to jeden z lepszych...
Możliwe, że ma, ale stwierdziłam, że jak kilka razy posmaruje się nim to nie zaszkodzi. Najpierw smarowałam się oliwka liren (nie pamiętam jak się pisze) "będę mamą ", potem ziają " mamamia " i olejkiem bio Oil. Potem długo, długo niczym, bo lenistwo wygrało. Od jakiegoś czasu używam kozie mleko, ale dosłownie kilka razy.
 
Arya ooo kurde bóle jak na kupę to już parte [emoji23] nawet nie strasz

Suelen mówili Ci coś czy jest prawdopodobieństwo że samo się ruszy? Będziesz mieć cc nie?

Judzia oooooo chyba bym zatrzasneła za takie gadanie. Ale to na bank osoby które na e wiedzą jak się można czuć w 9 mcu ciąży [emoji19]




thgfikgneziy9g6d.png
Nie to np. moi teściowie :D Chcą, żebyśmy zostali do końca, żeby wpakować swoje dupy w nasze auto i mieć podwózke za free pod dom. Zaoszczedza na taxi. Są bardzo zamożni, więc te ich oszczędności to po prostu skąpstwo. Ja tam pier####e. Tylko mnie coś zakłuje i wracam do domu, a dłużej niż do 22 nie zamierzam być. Mężowi już zapowiedziałam. Może mnie odwiezc do domu i wrócić na wesele. W końcu to jego najbliższa rodzina. Nie mam nic przeciwko.
Taka zrobiłam się agresywna w tej ciąży, ale właśnie na punkcie dziecka, jego ochrony, że czasami mam ochotę do ludzi wystartować z pazurami. :growl:
 
Arya ooo kurde bóle jak na kupę to już parte [emoji23] nawet nie strasz

Suelen mówili Ci coś czy jest prawdopodobieństwo że samo się ruszy? Będziesz mieć cc nie?

Judzia oooooo chyba bym zatrzasneła za takie gadanie. Ale to na bank osoby które na e wiedzą jak się można czuć w 9 mcu ciąży [emoji19]




thgfikgneziy9g6d.png

Hehehe u mnie zawsze jak mam okres i skurcze macicy to wtedy i jelita lepiej pracują i mam parcie ;)




74703e3kkwoaumma.png
 
Aaaa mialam sprzatac od rana, a tu 11:30 i tylko pranie wstawilam... kanapa taaakaaa wygodna :p kop w dupke by sie przydal ^^ a tak powaznie to juz musze sie brac do roboty bo z tym brZucholem to mi wszytsko idzie 5x wolniej wiec moge nie zdazyc do wieczora haha ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja też zmieniałam i nie widzę w tym nic złego hihi. Przerobiłam 4 masełka mythos, 2 masełka dla kobiet w ciąży nacomi, jedno zwykle nacomi, 3 oliwki babydream, jeden krem babydream, 2 masła mamamio ( mała fortuna...), i teraz otwieram drugie z organique. Nie moge sobie nic zarzucić dałam z siebie wszystko. Każdego dnia od początku 2 x dziennie się smarowałam a i tak mendy wyszły:) Pytanie ile by ich było bez tego.
Ja zmieniałam kosmetyki,ale tylko te dodatkowe bo podstawowe czyli Alancyl i oleje miałam ciągle te same. A i tak dziadostwa wyszły. No ale właśnie nie wiem ile by tego było bez smarowania bo mam straszną tendencję do tego paskudztwa. Ale po wczorajszym peelingu jakby się trochę zwężyły :D

Judzia a ten balsam nie ma przypadkiem wit A? Ja go bardzo lubie i uwazam, ze jest swietny, ale odstawilam w ciazy. Jest jeszcze taki krem w aptece Mediderm 500 ml za grosze, z bardzo malym skladem, a dla skor atopowych i luszczycowych. Genialnie nawilza skore. Ma tylko okropne opakowanie:( takie apteczne. Ale przyznam szczerze, ze milion kosmetykow wyprobowalam, bo mam mega wrazliwa skore i to jeden z lepszych...

Ja też odstawiłam w ciąży wszystko z wit A i skrupulatnie czytałam składy wszystkiego. Wolę dbać o siebie w bardziej naturalny sposób teraz,żeby mały był zdrowy.

Co do skurczy to ja też mam takie,że chce mi się 2 :D ale podczas okresu też mnie czyściło a póki nic więcej się nie dzieje (np skurcze regularne,brak ruchów itp) to nie panikuję tym bardziej,ze mały wyprzedza wiek ciąży z OM.
 
reklama
Kurcze nie chce mi się wierzyć został dokładnie miesiąc do wyznaczonego terminu, ale ten czas zleciał.
Idę zaraz się uczyć na polu w słoneczku ;)
 
Do góry