reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Zamówiłam ten żel na blizny,zobaczymy czy podziała na rozstępy. Oby,bo robi mi się tego więcej i wyżej. Dlaczego ja jestem tak podatna na rozstępy. Kurcze to są moje jedyne niedoskonałości :/
przynajmniej będę wiedzieć ,żeby przy następnych ciążach kupić tańsze specyfiki :D a droższe ewentualnie wtedy kiedy zrobią mi się nowe dziadostwa
Nie tylko Ty jesteś podatna na rozstępy, ja też ich mam mnóstwo. Będzie trzeba pomyśleć jak z nimi sobie poradzić.
 
Oj Majka- truskawki i baton a ślina po kolana. Ja właśnie dogodziłam sobie innymi owocami, leże na balkonie i czekam na słońce [emoji16] jest pięknie.. Ptaszki śpiewają, muzyka wpada z domu .. Czuję się jak na wczasach. Dobrze jest tak żyć. Mój mąż teraz pracuje regularnie -6-18 i jak go nie ma w dzień to ja tak ładnie umiem się zorganizować. Dom posprzątany. Pranie zrobione , teraz czekam na pościel i jeszcze dziś będzie nam pachniała w nocy. Takiego wolnego czasu mi brakowało.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Oj Majka- truskawki i baton a ślina po kolana. Ja właśnie dogodziłam sobie innymi owocami, leże na balkonie i czekam na słońce [emoji16] jest pięknie.. Ptaszki śpiewają, muzyka wpada z domu .. Czuję się jak na wczasach. Dobrze jest tak żyć. Mój mąż teraz pracuje regularnie -6-18 i jak go nie ma w dzień to ja tak ładnie umiem się zorganizować. Dom posprzątany. Pranie zrobione , teraz czekam na pościel i jeszcze dziś będzie nam pachniała w nocy. Takiego wolnego czasu mi brakowało.

3jgxskjox8hy3b2y.png
Mam jeszcze skitrane nektarynki i brzoskwinie [emoji4] u mnie też już kołdra na lince a powłoki i jaśki się piorą. Widzę że mamy podobne preferencje, to się wyspimy dzisiaj... [emoji16] a teraz ta gorsza cześć programu-obiad powinnam mieć wysoki stołek na kółkach albo wymienić plecy [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zapomniałam dodać, że torby do szpitala też jeszcze nie spakowałam :evil:

Ja też :D ale skoro dzidziowi nic nie trzeb pakować to nie będę się śpieszyć z torbą dla mnie ,bo nawet mąż mi może przywieźć już jak będę w szpitalu.

Nie tylko Ty jesteś podatna na rozstępy, ja też ich mam mnóstwo. Będzie trzeba pomyśleć jak z nimi sobie poradzić.

Ja już sobie zamówiłam tę maść na blizny i zacznę stosować od razu jak tylko przyjdzie. Pocieszam się,że oprócz skóry podatnej na rozstępy mam skórę taką ,która się szybko i dość dobrze regeneruje, no i na piersiach już mi praktycznie w całości poznikały ,więc jest nadzieja :D zresztą będę robić wszystko,żeby to zniknęło póki jeszcze może. Damy radę :)
 
U nas też piękna pogoda i zmiana pościeli ;) a tak to czuję się fantastycznie ,w domku chłodno na zewnątrz bardo ciepło i pięknie. Kwiatów pełno,nie jest sucho no cud miód i maliny :) full relaks

Idę do sklepu po buraczki na chłodnik. No i coś dobrego dla siebie ;) kurcze coś za bardzo się ostatnio rozpieszczam ;)
 
Mam jeszcze skitrane nektarynki i brzoskwinie [emoji4] u mnie też już kołdra na lince a powłoki i jaśki się piorą. Widzę że mamy podobne preferencje, to się wyspimy dzisiaj... [emoji16] a teraz ta gorsza cześć programu-obiad powinnam mieć wysoki stołek na kółkach albo wymienić plecy [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Pożyczyłabym Ci swoich tylko obawiam się, że od razu byś złożyła reklamację [emoji23]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Jakie te maści kupiłyście na blizny? Już się pogubiłam. Ja nie mam jeszcze rozstepów , ale tez kupię w razie w.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Zapomniałam dodać, że torby do szpitala też jeszcze nie spakowałam :evil:
ja się spakowałam wczoraj a do terminu 2 tygodnie [emoji16] Ale tu w szpitalu wszystko dają więc kilka ciuchów i osobiste kosmetyki.

Kurde dowiedziałam sie, że moją bratowa poronila i tak się zdenerwowalam, że mnie brzuch boli i mam skurcze. Położę się do synka i odpocznę trochę.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry