reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

My juz po wizycie; Malenstwo wazy 2140 kg, wszystkie pomiary prawidlowe [emoji5] Kornelka ma slodkie pultaski i jest przesliczna [emoji7] Termin bez zmian - koniec czerwca.

Super wiadomosci[emoji4] ja mam w czwartek wizyte. Mam nadzieje ze mi mała pomierzy i zwarzy. Zobaczymy. Chciałabym juz usłyszeć ze szyjki nie ma i ze coś się dzieje. Pomimo tego z szyjkę mam miękka i gin mi powtarza co wizyte ze szybko urodzę to jakoś przestaje w to wierzyć[emoji17]

 
reklama
Super wiadomosci[emoji4] ja mam w czwartek wizyte. Mam nadzieje ze mi mała pomierzy i zwarzy. Zobaczymy. Chciałabym juz usłyszeć ze szyjki nie ma i ze coś się dzieje. Pomimo tego z szyjkę mam miękka i gin mi powtarza co wizyte ze szybko urodzę to jakoś przestaje w to wierzyć[emoji17]

Skąd ja to znam... " Masz leżeć plackiem bo od porodu dzieli cie włosek"... tsa... po 36tc uprawiam normalnie seks, normalnie się ruszam, biore bardzo ciepłe kąpiele, przestałam brać już nospe... i co? cisza

w57vyx8dubspq12k.png
 
Skąd ja to znam... " Masz leżeć plackiem bo od porodu dzieli cie włosek"... tsa... po 36tc uprawiam normalnie seks, normalnie się ruszam, biore bardzo ciepłe kąpiele, przestałam brać już nospe... i co? cisza

w57vyx8dubspq12k.png
Straszą nas nie wiadomo po co. Moja tez mi mówi ze to tylko kwestia odstawienia leków i co?leków nie biorę juz półtorej tygodnia!!!

 
Super wiadomosci[emoji4] ja mam w czwartek wizyte. Mam nadzieje ze mi mała pomierzy i zwarzy. Zobaczymy. Chciałabym juz usłyszeć ze szyjki nie ma i ze coś się dzieje. Pomimo tego z szyjkę mam miękka i gin mi powtarza co wizyte ze szybko urodzę to jakoś przestaje w to wierzyć[emoji17]

Dzieki [emoji5] Moja gin. podczas kazdej wizyty robi usg i dokladne pomiary. Mi szyjka troszke sie skrocila, ale jeszcze te kilka tygodni ma wytrzymac.
W czwartek bedziemy trzymac kciuki, wiec na pewno wszystko bedzie dobrze [emoji5] [emoji8]

 
dokładnie 18 stycznia zamówiłam sporo rzeczy z ebay , część przyszła już dawno ale kilka paczek nigdy nie otrzymałam , bez obaw bo zwrot kasy za wszystkie nieotrzymane przedmioty dostałam :D.Mąż do mnie własnie dzwonił że paczki z ebay dotarły , nie wiem nawet co w tych paczkach będzie bo zapomniałam nawet co kupowałam .Nie ma to jak darmowe zakupy na ebay 8-) trzeba tylko poczekać kilka miesięcy .
 
Dzieki [emoji5] Moja gin. podczas kazdej wizyty robi usg i dokladne pomiary. Mi szyjka troszke sie skrocila, ale jeszcze te kilka tygodni ma wytrzymac.
W czwartek bedziemy trzymac kciuki, wiec na pewno wszystko bedzie dobrze [emoji5] [emoji8]

Hehe ja za niektóre z was trzymam kciuki byście trzymały się jak najdłużej natomiast za mnie proszę trzymać bym się rozsypała jak najszybciej[emoji16]

 
dziewczyny tak mnie obsypało rozstępami ,że szczyt wszystkiego,czarna rozpacz mnie bierze,a co kilka dni to nowy ;(
na piersiach mi znikają,ale o brzuch się boje i wstydzę się jak nie wiem
 
U mnie tez lodowka pusta, od 2 godz wypieram sie do sklepu ^^ ale mi sie nie chce i nie mam pomyslu na obiad... podrzuccie jakis!:D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Drozdzowki u nas hahaha bo maz w pracy na druga zmiane[emoji12] poganialam dzis po ZUSach, UP, szkolach i badaniach i czuje sie jak flaczysko [emoji32]


Moj maz dzisiaj ostatni dzien na diecie "pudelkowej" i cale szczescie! Bo jak zawsze uwielbialam gotowac, tak teraz dla samej siebie to jakos nie mam weny i checi... i jem pierdoly zamiast czegos konkretnego! Chyba zrobie cos z ziemniakami... jakas zapiekanke czy cos hehe :p normalnie nie wiem na co mam ochote.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry