reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mi dłonie tak minimalnie puchna. Ale stopy to nie wieże normalnie. Bo nigdy w życiu tak nie miałam. Patrzę na nie i to nie moje stopy jakieś sloniowate. Zupełnie nie moje jak w jakimś śnie.:p
Zając Ale to przed tobą dopiero bo mnie tak od dobrego tyg dopiero spuchnely. [emoji14] [emoji14] [emoji14]
Idę omleta pochłonąć.
Czyli na sama komunie mi wrozysz ??? ;) moze jednak nie ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Zając jak ty masz takie skurcze w nogach to może zrezygnować z tych szpilek co? Ja wczoraj adidasy takie cieniutkie zdięłam na chwilę bo mi coś nie wygodnie było i już nie mogłam ubrać. Reszta dnia w klapkach. Jak ogarnę jadę po wynik wymazu i już myślę w co się ubrać bo raczej nie klapki [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mam skurczow w nogach wogole :) tylko w rekach i to tez nie sa skurvze bo jak sa skurcze to konczyna ( [emoji23] ) jest twarda. A u mnie to taki tepy bol plus mrowienie i dretwienie palcow :(
Na 23.05 zapisalam sie do ortopedy. A poki co na noc bede ratowala sie opaskami na nadgarstki.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
A propos zusu! Pamietacie jak wg zusu dostalam odmowe wyplacenia l4 listem zwyklym ktory sie zgubil, wiec wydzwanialam/chodzilam i nikt nie chcial mi powiedziec czemu nie przyznali mi l4, (bo przeciez wyslali list) wiec nie mialam co zrobic zeby sie odwolac.. w koncu udalo sie(po tygodniu prob, szukania znajomosci w zusie itd), okazalo sie ze ksiegowa zle wyliczyla skladki i musielismy doplacic za 9dni oraz napisac wniosek o przywrocenie terminu platnosci tych skladek. Tak tez zrobilismy ok 20 marca!!! Oni maja 30dni (zwyklych- nie roboczych) na odp. Czekalam cierpliwie az cos sie wyjasni i az dostane w koncu kase! Cisza... dzwonilam tam 2 tyg temu. Po kolejnych bojach zeby ktos udzielil mi informacji dowiedzialam sie ze wniosek przyszedl ale jeszcze nie maja odp. Mam dzwonic za kilka dni. Dzwonilam w zeszlym tyg, niemila pani przelaczyla mnie do innego dzialu bo "skad ona ma wiedziec"... trafilam na milego pana (jednak baby to sa france :p) ktory po pol godz sprawdzania powiedzial, ze akurat ja mam pecha!!!!!!! I ktos nie dopelnil swoich obowiazkow i nie zajal sie moja sprawa, czaicie??? Ja na prawde mam pecha! Pierwszy raz chce cos dostac od panstwa i tyle zamiesZania. Pan powiedzial, ze zostawi notke kierownikowi dzialu, bo teraz on sie tym powinien zajac . Da moj nr tel i ktos zadzwoni do mnie tego samego dnia albo nastepnego (to bylo w zeszly wtorek) i co?!! CISZA! Kasy jak nie bylo tak nie ma! Boje sie ze urodze a to dalej nie bedzie zalatwione i wtedy znowu bedzie problem zeby dostac macierzynski- jakas masakra!!! A na L4 jestem od 20 stycznia i nie dostalam jeszcze zadnych pieniedzy... tylko ciesze sie ze mamy pieniadze, bo nie wyobrazam sobie jakby to bylo gdybym potrzebowala tych pieniedzy na wyprawke/kredyt/czynsz czy po prostu na zycie. Masakra!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie dziwię ci się zdenerwowania..u mnie w firmie była kontrola w mojej sprawie i z wypłatą przeciągło sie chyba z 3mies.(no bo mają 30dni na odp). Jeszcze firma musiała udowadniać jak się mają moje kompetencje w stosunku do mojego wynagrodzenia.Masakra!
 
Nie dziwię ci się zdenerwowania..u mnie w firmie była kontrola w mojej sprawie i z wypłatą przeciągło sie chyba z 3mies.(no bo mają 30dni na odp). Jeszcze firma musiała udowadniać jak się mają moje kompetencje w stosunku do mojego wynagrodzenia.Masakra!

Mam tylko nadzieje, ze sprawa sie wyjasni zanim urodze..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ZUS.... Szkoda gadać. Mi wyplacaja jak chcą, ale to też wina mojej księgowej.
U mnie dziś brzydka pogoda. Nic mi się nie chce. Na szczęście pies jeszcze śpi i nie domaga się spaceru.

Wiecie co, nic mi się nie chcę.
 
ZUS.... Szkoda gadać. Mi wyplacaja jak chcą, ale to też wina mojej księgowej.
U mnie dziś brzydka pogoda. Nic mi się nie chce. Na szczęście pies jeszcze śpi i nie domaga się spaceru.

Wiecie co, nic mi się nie chcę.
Mi też. :D nawet nie mam wystarczająco dużo Energi żeby worek na śmieci zmienić! :D
 
U mnie pada a wczoraj było tak pięknie. Miałam iść do sklepu i nie chce mi się. A lodówka pusta.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Do góry