reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja to pół dnia ledwo wytrzymuje w staniku. Tak strasznie mnie cyce bolą że po południu idzie w kąt i mam nadzieję że nikt już tego dnia nie przyjdzie [emoji23] a mam chyba każdy rodzaj i rozmiar, przed wczoraj kupiłam kolejne 2 są super ale na dłuższą metę nie da rady.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Majka jak dla mnie to tylko oznaka ze nadal masz źle dobrany stanik [emoji53] ja też nie jestem zwolenniczką drogich stanikow Ale miałam już takie odparzenia ze nie miałam wyjścia [emoji4]
No właśnie dlatego ja bym nie poszła do lepszego sklepu po stanik za 200zl bo wiem ze i tak sobie nie dogodze. Do końca ciąży zostały 3mc, rozmiar zmieni się jeszcze ze dwa razy a po porodzie też będzie inny. Teraz to już chyba kupie jakieś do karmienia i to też najtańsze w kilku rozmiarach.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też zapierałam się rękami i nogami, bo jak widziałam te ceny to mi się w głowie kręciło Ale mój mąż się uparł i wiesz co znalazłam super pasujące dwa staniki po 80 zeta każdy [emoji6] Mierzylam z 15 [emoji44] sztuk i po prostu te droższe odkladalam [emoji38] też mi było szkoda na te 3 miechy wydać więcej kaski... i teraz jest tak super ze nosząc je ich nie czuję wcale [emoji16] a wg mnie tak powinno być. Spróbuj, myślę że poczujesz meega różnicę[emoji8]

16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
Majka jak dla mnie to tylko oznaka ze nadal masz źle dobrany stanik [emoji53] ja też nie jestem zwolenniczką drogich stanikow Ale miałam już takie odparzenia ze nie miałam wyjścia [emoji4]

Ja też zapierałam się rękami i nogami, bo jak widziałam te ceny to mi się w głowie kręciło Ale mój mąż się uparł i wiesz co znalazłam super pasujące dwa staniki po 80 zeta każdy [emoji6] Mierzylam z 15 [emoji44] sztuk i po prostu te droższe odkladalam [emoji38] też mi było szkoda na te 3 miechy wydać więcej kaski... i teraz jest tak super ze nosząc je ich nie czuję wcale [emoji16] a wg mnie tak powinno być. Spróbuj, myślę że poczujesz meega różnicę[emoji8]

16udskjopmtfyunf.png
A gdzie kupilas jeśli mogę zapytać?

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
Apropo staników, czy któraś kupowała stanik do karmienia w h&m i może powiedzieć jak z jakością? Widziałam na stronie wyglądają spoko te koronkowe w dwupaku.
Przez tą szyjke nie mogę sobie urządzić tour po sklepach tyko jechać po konkret :/

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Ja już po prostu nie mam sił do tych staników, nie mam cierpliwości przymierzyć 15szt a nie daj Boże po dwóch dniach okazało by się że to nie to [emoji23] jak będę miała okazję przyjżę się jeszcze innym modelem, może jakieś bardziej miękkie, elastyczne ale sportowe tylko czy to wtedy nie mija się z celem. Specjalnie już na pewno nie pojadę [emoji16]



Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Apropo staników, czy któraś kupowała stanik do karmienia w h&m i może powiedzieć jak z jakością? Widziałam na stronie wyglądają spoko te koronkowe w dwupaku.
Przez tą szyjke nie mogę sobie urządzić tour po sklepach tyko jechać po konkret :/

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Tez jestem ciekawa . Chce tam kupic a nie moge chodzic . Ale stwierdzilam ze kupie np jeden byle jaki . A jak urodze to podskocze i tam kupie. Bo dosc ze jak dojdzie pokarm to piersi jeszcze znienia rozmiar . To nie wiem ile bede miec pod biustem itp . A nie nawidze zle dobranego . [emoji6]
 
Ja już po prostu nie mam sił do tych staników, nie mam cierpliwości przymierzyć 15szt a nie daj Boże po dwóch dniach okazało by się że to nie to [emoji23] jak będę miała okazję przyjżę się jeszcze innym modelem, może jakieś bardziej miękkie, elastyczne ale sportowe tylko czy to wtedy nie mija się z celem. Specjalnie już na pewno nie pojadę [emoji16]



Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Może właśnie jakiś miękki ale z fiszbinamy alby było podtrzymanie?

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
reklama
Oo ja mają sklep internetowy :):) z tej Avy

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
Hi hi to będzie łatwiej [emoji4] on ma gąbeczkę taką miękką, nie usztywnianą i druty, bo trzymać to musi [emoji6] więc nawet na upartego można w nim spać [emoji4] u mnie rozmiar 80 G więc da się [emoji28]

16udskjopmtfyunf.png
 
Do góry