reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Ja juz tylko czekam :) wydaje mi sie ze juz wszystko spakowane i gotowe na przyjście malutkiej :) ja spodziewam sie córeczki :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Faktycznie od wczoraj już pierwsze terminy czerwcówek ruszyły :) U mnie też na sam koniec termin więc jeszcze trochę w dwupaku, ale od dziś już ciąża donoszona - 36,6 :)
Zatem chyba dziś dopnę w końcu temat "torba" :D
 
Dziewczyny a ja mam pytanie, sa juz upały wiec co przygotowałyście na wyjście dla swoich maluszków ?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Niby standard, body, pajac takie zestawy do szpitala. Ja tak myślę że najwyżej młodemu nie ubiorę wszystkiego. Albo ubiorę mniej a przykryje czymś.
Niby jestem anty przegrzewanie ale też rozumiem że taki maluch w brzuchu ma 36.6 i pewnie na zewnątrz marznie...

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Drogie, tak żeby nikt na nikogo się nie gniewał chcę wyjaśnić - zainteresowałam się trochę i każde forum ma jakiś wątek zamknięty, maj jest zamknięty, wrzesień, październik itd. A na lipcówkach forum otwarte, ale inne wątki dziewczyny mają pozamykane tak jak my - galerie i zdjęcia, intymne tematy.
Nigdy nie wiemy, kto będzie wchodził na to forum i oglądał nasze zdjęcia, naszych brzuszków i dzieciaczków, czy przypadkiem ich nie wykorzysta do jakiś celów. Chyba każdemu zależy na prywatności takich rzeczy. Dzięki temu, że wątek jest zamknięty czujemy się bezpiecznie i dzielimy się takimi rzeczami. No i już się trochę znamy forum mamy już prawie 8-9 miesięcy. Mamy już czerwiec więc faktycznie żyjemy naszymi porodami,które trwają, przeżyciami z tym związanymi i rzadko tu wpadamy na otwarty, bo rzadko kto tu już pisze - wszyscy, którzy chcieli dawno dołączyli. Dziewczyny, które pisały i odzywały się na forum otwartym przez dłuższy czas zostały dodane, więc to nie jest tak, że totalnie olewamy dziewczyny, które chcą dołączyć. Piszcie o sobie, żebyśmy mogły Was lepiej poznać :)
 
Syska termin mam na 7 z okresu i na 12 z usg. Ale wczoraj wieczorem czop odszedł więc coś czuję że na dziś lub jutro muszę się nastawić...

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry