reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Natalia jak wiezmiesz za duzo to najwyzej do toalety bedziesz czesciej latala... mialam juz ta przyjemnosc ;-)
A skorcze moga byc faktycznie bolesne...
 
Mi lekarz powiedział, ze magnezu nie da się przedawkować. Mi oprócz Mama Dha mówił żebym brała na początku 4x1, pózniej 2x1. Ja dziś właśnie będę kupować magnez i się dopytać, bo ostatnio miałam Hela Mag B6, ale to tez jest suplement, a chyba lepiej brać lek. Warto tez sobie zakisić buraki i pic codziennie około szklanki, moja teściowa mówi ze to bomba witaminowa :)
 
Happy79 wracając do kosmetyków. Czy te pudry ze stronki, która podałaś sa zbliżone kolorystycznie do rzeczywistości? Mam problem z doborem koloru :)
 
Natalia znam ten ból w Dk to samo. Jeszcze do tego na wszystko mają dwa leki albo paracetamol albo penicylinę. Ewentualnie powiedzą że samo przejdzie ;)
 
Dzien dobry :) mam nadzieje ze czujecie sie dobrze :) mam do was pytanie jak u was ? Mnie Niestety zaczely łapać skurcze w łydkach . Zdarzały sie lekkie 2,3 razy w tyg ale w weekend tak mnie złapało ze myślałam ze spadnę z łóżka .. Potem nad ranem czułam bol ;/ domyślam sie ze przez brak magnezu . Jaka dawkę powinnam brać ? Mam hela mag b6. Pije herbatę i bardzo rzadko kawę wiec mysle ze to jest przyczyna bo jem raczej dobrze . Jak u was to wyglada ?

Ja od ponad tygodnia zazywa 6 tabletek dziennie i w sobote tez dostalam takiego skurczu ze zwijalam sie z bolu....Tylko ten magnez dostalam na twardnienie brzucha. Ale w 17 tyg. przyplatala mi sie grypa zoladkowa i wyladowakam w szpitalu. Lekarz na jednej z wizyt pozniej powiedzial mi ze mam za malo elektolitow i ze jestem odwodniona a to moze prowadzic do skurczy nog, rak, drzenia powiek. Mialam wtedy pic duzo wody wysoko zmineralizowanej i brac 2x1 elektolity. Nie powiem bo pomoglo mi to. Poziom elekrolitow unormowalam sie. I od tego czasu juz duzo mnie pije tej wody i widze ze skurcze znowu mi sie zaczynaja.
 
reklama
Elianna możesz kupić wózek ktory się składa jak parasolka, zajmuje najmniej miejsca ale jest też dużo sztywniejszy niż te na pompowanych kołach. Jednak te na pompowanych kołach są bardzo ciężkie. Ja mam po synu Jedo Fyn i mimo że dla dziecka super wygodny to zajmuje strasznie dużo miejsca i jest ciężki. Mamy dwa samochodu, jeden normalne kombi, a drugi malutki wielkości pudełka zapałek do miasta (Renault Twingo). Wyczaiłam na olx za 200 zł (!) w bardzo dobrym stanie wózek 3w1 Chicco Enjoy - wygoogluj sobie. Kupiłam go jako ten drugi do auta, idealnie się mieści w moim mikro bagażniku. W tym stylu są też wózki Peg Perego Pliko P3.

Beata, Endzi ja też leżę już 5 tygodni... Z tym że w moim przypadku nie ma kłopotu z szyjką a z łożyskiem przodującym. Musze leżeć aby nie dopuścić do przedwczesnego skracania się szyjki i odklejenia łożyska. No i będę miała niestety cc w 37 tc czyli w połowie maja. Jest jeszcze cień szansy, że łożysko się podniesie, ale zdarza się to bardzo rzadko. U mnie jest problem dodatkowy w postaci 2,5 letniego synka ale na szczęście babcie się wymieniają opieką nad nim i mnie odciążają.

Ojej 5 tygodni...masakra. Ja dopiero tydzien leze i juz mam dosc.. Na szczescie ja mieszkam z rodzicami i mezem, wiec nie musze sie martwic o obiad i sprzatanie. Dobrze, ze mozesz na nie liczyc bo nie wyobrazam sobie opieki nad 2.5 letnim dzieckiem ktore akurat w tym okresie zycia jest bardzo aktywne i trzeba miec oczy do okola glowy.
 
Do góry