reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Ritnes - krwiaczki lubią wypoczywanie i pozycję leżącą - ale to już pewnie wiesz od swojego lekarza :) Moja koleżanka miała dwa, z czego jeden sam się wchłonął, a drugi został "przygnieciony" przez Dzieciątko i wszystko jest ok, także i u Ciebie pewnie niedługo będzie po sprawie.

Magdus208 - witaj :) rozbawiłaś mnie tym "całowaniem muszli" :-)
 
Kulka pochwal się zdjęciem fasolki, jest taki temat wizyty, usg. Gratuluję i cieszę się z toba
 
Ja tez witam nowe dziewczyny :-) Ale nas duzo. :-)

Kulkaa super wiadomosci. Ja tylko kilka dni pozniej mam termin to pewnie niedlugo tez bedzie wygladala moja kropeczka :-)

Anio0 daj znac po wizycie.

PaulinaT ciesze sie, ze dzis juz lepiej sie czujesz. :-)
 
Dzięki, Dziewczyny za wszystkie miłe słowa, wieczorem postaram się coś wstawić, choć ciemna ta fotka, poprzednia ładniej wyszła :-)
Happy, a termin jednak źle się poprzednio wyliczył (tak podejrzewałam), dziś gin poprawiła i mam 5.06.
 
reklama
Kulka a kiedy miałaś ostatnia miesiączkę mi ostatnio pielęgniarka tez wyliczyła na 5[emoji8]
23 zapytam sie lekarza z usg na kiedy wychodzi
 
Do góry