reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

pkowalska a Ty to już chyba jesteś coś około 11 tyg?? Także może faktycznie objawy mijają tak blisko 2 trymestru?? Nie martw się Kochana :*:*:* Najważniejsze, ze nie masz plamień, nie krwawisz i że brzuch Cię nie boli. Wszystko musi być dobrze.
 
reklama
Badania prenatalne to te, które się robi w okolicach 12-tego tygodnia, tak? U nas to badanie za 2 tygodnie, także też czekamy :) a co do tego, że będziemy szczęśliwymi czerwcowymi mamusiami to nie ma wątpliwości :-)
 
Tak jestem w 11 tygodniu wiec może dla tego ten całkowity zanik objawów paulinka a kiedy badania prenatalne tzn w którym tygodniu?
 
A to faktycznie pkowalska jesteś już prawie jedną nożką w drugim trymestrze ,z tego co piszą drugi jest najlepszy, bo zanikają te niefajne objawy :) Też się cieszę że tydz do wizyty , a nie dłużej. Zobaczysz, Tobie też przeleci :) Niebiesia super że ten krwiaczek już prawie Ci się wchłonął, mój mnie chyba polubił, bo nie chce się skubany odczepić :(
 
Ja w poprzedniej ciąży najlepiej sie czułam w 5-6 miesiącu. Potem bylo coraz ciężej a najgorsze z tego wszystkiego zaparcia, zgaga i trudność w znalezieniu wygodnej pozycji do spania. A swoja droga wiecie, ze najlepsza pozycja do snu to lewy bok? Bo wtedy krew najlepiej przepływa do maluszka. Pamietam, ze pod koniec ciazy strasznie mnie lewe biodro bolało gdy caly ciezar na nim spoczywał w nocy. Ale czego sie nie robi dla dziecka ;) zleci nam ten czas, nawet nie bedziemy wiedzialy kiedy.
 
pkowalska miedzy 12 a 15 tygodniem je się robi :)

Ale macie fajnie, że już prawe w 2 trymestrze jesteście :):) zazdroszczę strasznie.

A ja w ostatniej ciąży poszłam do lekarza dopiero w 8 tyg i 3 dniu i jedynym objawem jaki miałam to to, że bardzo chciało mi się spać i byłam mega zmęczona, mdłości, bolące piersi i chęć na słodycze zaczęły mi się dopiero w drugim tymestrze. No i jeszcze strasznie bolały mnie nogi w 2 trym.
 
Witam serdecznie nowe mamusie :) ekipa nam rośnie intensywnie jak widzę. Ach, ja do jutrzejszej wizyty chyba jajo zniosę. Trzy tygodnie czekania jednak robi swoje. Objawów nie mam właściwie żadnych. Piersi mnie nie bolą, ale za to swędzą czasami.
 
Hi dziewczyny, witam wszystkie nowe mamusie:))
Ja dzisiaj oznajmilam moim przelozonym ta radosna nowine, reakcja byla pozytywna:)) no i umowilam sie na usg genetyczne, 1.12., narazie jestem dziwnie spokojna, kilka dni przed bedzie pewnie juz inaczej....
 
reklama
Do góry