reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Witam nowe dziewczyny :) Paulina, gratuluje serduszka, to galop Twojego własnego chyba się uspokoił, nie ? Roxxi jak tam sytuacja z tą pracą? Mry- ja też mam krwiaka, tak więc witam w klubie.Jak duży jest Twój i gdzie jest położony?
 
reklama
Paulina gratki. A lekarz nie dal ci posluchac serduszka?

U mnie nadal z objawow tylko zapaszki drazniace i nic wiecej. Wspolczuje wam tych mdlosci dziewczyny.
 
A mnie dzisiaj znowu ból głowy dopadł i też lekkie mdłości, tak więc Roxxi łączę się w bólu. A może dzień jakiś taki byle jaki:-(
 
Paulina, ja w czasie ostatniej wizyty miałam pęcherzyk wielkości bodajże 12,7 mm i właśnie milimetrowy zarodeczek. Lekarz nic o serduszku nie wspomniał, ale na opisie USG zaznaczył, że akcja serca jest obecna. Następna wizyta dopiero w przyszłym tygodniu... ;) Będzie dobrze! :-)
 
No i czytam i czytam o Waszych mdłościach i wymiotach, a mnie omijają szerokim łukiem. Jedynie biust mi rośnie w masakrycznym tempie :baffled: W sobotę kupiłam nowy stanik, a wczoraj wieczorem zauważyłam, że znowu mi piersi z niego wychodzą. Nie wiem jak to dalej będzie, skoro już mam miseczkę G. Biust mnie za to boli jedynie przy ściskaniu. Podbrzusza nie czuję już właściwie wcale... może jakoś magicznie pierwszą ciążę znoszę ;-) Bo nawet do siebie nie dopuszczam, że to mógłby być jakiś zły objaw. Na początku panikowałam strasznie, ale teraz, gdy już powiadomiliśmy rodzinę i widziałam ile radości im sprawiła nasza nowina, jakoś sobie nie wyobrażam, żeby mogło być inaczej niż wzorowo przez kolejne 7 miesięcy :-)
 
Paulina, powiedz mi jeszcze tylko, jaki wiek ciąży został określony na podstawie USG? Dostałaś jakiś opis do badania?
 
Mnie też mdłości omijają. W pierwszej ciąży wisiałam nad toaletą. Teraz mdliło na początku ale bez wymiotów aż w końcu przestało. Piersi w nocy bolą i też sporo rosną. Na codzień mam 75E a teraz zaczyna się biust wylewać. Czasem podbrzusze poboli, pociągnie ale położna w czasie usg powiedziała że będzie mnie bolało bo mam troszkę inaczej ułożoną macicę niż większość kobiet i ona będzie teraz przybierać prawidłowe ułożenie i może mnie to ciągnąć. Skoro ona tak mówi to nie martwi mnie to póki nie zacznie ciągać inaczej niż zwykle ;)
 
reklama
Do góry