reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Jo79 co by się jutro nie wydarzyło pamiętaj że jeszcze masz czas i skoro po 60 można mieć bliźniaki to ty młoda d... Jesteś ;) i dasz radę.
 
reklama
Może akurat się coś przesunęło Ci?
Wiek to chyba nie reguła chyba
ja mimo młodego wieku to bardzo długo się starałam o pierwsze
 
Jo79 bardzo mi przykro :(( Ja mam 38 lat i jak już pisałam wcześniej jedno poronienie za sobą, tak więc rozumiem co czujesz :(( U mnie niestety dzisiaj rano pojawiło się trochę krwi, więc też spodziewam się najgorszego :( Wszystkim mamom , którym pojawiły się już serduszka bardzo gratuluje:) Kurcze ciężkie te pierwsze tygodnie, nie? Człowiek cały czas jak na szpilkach :(
 
Jo79 daj znać co u lekarza.
Ritnes z plamieniem do lekarza! Nie musi to być nic złego. Czasem pojawiają się krwiaki i to one krwawią. Jest wiele powodów. Niech lekarz cię obejrzy. &&& za maluszka
 
Ritnes nie czekaj tygodnia. Zadzwoń do lekarza i powiedz jak jest sytuacja może przyjmie cię wczesniej. Czasem wystarcza dużo leżeć. Skonsultuj to z lekarzem.
 
Ritnes idź jak najszybciej do lekarza.

Ja odebrałam drugi wynik - 360. Czyli przyrost o prawie 200 %
 
reklama
Dzwoniłam właśnie do mojego lekarza w sprawie tego krwawienia. Kurcze, już sama nie wiem co robić , powiedział że to pewnie z tego krwiaka.
 
Do góry