reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Jo79 co by się jutro nie wydarzyło pamiętaj że jeszcze masz czas i skoro po 60 można mieć bliźniaki to ty młoda d... Jesteś ;) i dasz radę.
 
reklama
Może akurat się coś przesunęło Ci?
Wiek to chyba nie reguła chyba
ja mimo młodego wieku to bardzo długo się starałam o pierwsze
 
Jo79 bardzo mi przykro :(( Ja mam 38 lat i jak już pisałam wcześniej jedno poronienie za sobą, tak więc rozumiem co czujesz :(( U mnie niestety dzisiaj rano pojawiło się trochę krwi, więc też spodziewam się najgorszego :( Wszystkim mamom , którym pojawiły się już serduszka bardzo gratuluje:) Kurcze ciężkie te pierwsze tygodnie, nie? Człowiek cały czas jak na szpilkach :(
 
Jo79 daj znać co u lekarza.
Ritnes z plamieniem do lekarza! Nie musi to być nic złego. Czasem pojawiają się krwiaki i to one krwawią. Jest wiele powodów. Niech lekarz cię obejrzy. &&& za maluszka
 
Ritnes nie czekaj tygodnia. Zadzwoń do lekarza i powiedz jak jest sytuacja może przyjmie cię wczesniej. Czasem wystarcza dużo leżeć. Skonsultuj to z lekarzem.
 
Ritnes idź jak najszybciej do lekarza.

Ja odebrałam drugi wynik - 360. Czyli przyrost o prawie 200 %
 
reklama
Dzwoniłam właśnie do mojego lekarza w sprawie tego krwawienia. Kurcze, już sama nie wiem co robić , powiedział że to pewnie z tego krwiaka.
 
Do góry