reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Ja troche z decyzja o dziecku czekalam, teraz mam 36 lat i troche malo czasu...alle moze jestem sobie sama winna...
 
Jo79 trzymam kciuki za twojego dzidziusia &&&&i nie myśl ze jesteś sobie sama winna mam kilka koleżanek które rodziły po 35 i nie miały problemu bedzie dobrze
 
Jo79 trzymam kciuki, ja tez mam 36 lat, nie poddawaj sie, znam duzo osob ktore nawet pozniej decyduja sie na dziecko, ja juz walcze 6 lat. Damy rade ;-)
 
Ewelina 7t2d ;) serce pojawia się około 6/7 tydzień.
Jo to może ciąża młodsza lub coś innego. &&& za twojego malucha. Pamiętaj że wiele kobiet rodzi w tym wieku i daje radę. Pierwsze dziecko urodziłam to miałam 30. Tuż przed tą ciążą poroniłam i lekarka mi powiedziała że po ciąży ( nie ważne ile trwała) najłatwiej zajść w ciąże bo organizm jest już na to przygotowany. Posłuchałam i mam córe ;) nie ma tego złego , znaczy że możesz zajść w ciąże i nie masz problemu z płodnością a to już dużo. Koleżanka która była młodsza odemnie starała się dwa lata i urodziła po 5 ciążach. Nie poddawaj się. Walcz o maluszka. A do jutra może jeszcze się coś zmieni na plus :)
 
reklama
Do góry