reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Mowilam juz dzień dobry? Dzień dobry!
Ja wiem ze teraz to już wszystkie do końca wytrzymamy i nic złego się nie przydarzy.
Lecę się umyć bo od rana dopiero teraz dziecko dało mi luzu.
 
Jo79 super wieści!!! :)
Bardzo sie cieszę i z optymizmem zaciskam kciuki dalej :)

dzien dobry wszystkim!
Jestem w trakcie robienia kursu na prawo jazdy i dzisiaj jak przed przejściem puściłam pieszego przez zagapienie wjechał nam w tył inny kierowca.
Wstrząs aut był spory do tego stopnia ze uderzyłam głowa w zagłówek!
Nie ma żartów - jutro kupuje adapter na pasy dla ciężarnych, no wole nie ryzykować ucisku brzucha :/
 
Kulkaa dziękuje za troskę! :*
Brzuch mnie na szczęście nie boli, głowa lekko z tylu wlasnie, no ale szcześliwie to auto za nami jechało z niezbyt duża prędkością. Przestraszyłam sie nie na żarty i odtąd bede jeździła tylko w adapterze, bo nieuważnych kierowców niestety nie brakuje :/
 
Roxi szczęśliwe kurs juz skończony. To są każdy doszkalające, bo w przyszły wtorek mam juz egzamin ;)
Nie jest powiedziane za której razem zdam - to moje pierwsze podejscie, ale liczyłam ze jak tylko odbiorę prawo jazdy to zacznę jeździć... Teraz
mam obawy, tymbardziej ze bede przeciez jeździła z dziećmi. Ehhh :/
Liczyłam ze zła karta sie odwróci i nieszczęścia które mnie spotykają odpuszcza, ale jak widać ciagle cos :p
 
reklama
1plus2 dobrze, że generalnie nic ci nie jest. Popatrz na życie przez różowe okulary. Jesteś matką, nosisz w sobie cud, który się rozwija z zawrotną prędkością. Nie wiem czemu prędkość światła uważają za najszybszą skoro taki Robaczek rośnie szybciej!
Najgorszy jest strach, on paraliżuje myślenie. A prawko na pewno zdasz śpiewająco!
 
Do góry