reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Kulkaa 3.11 cm :) szczęścia

Nie rozumiałam o czym piszecie z tym apetytem.. dzisiaj się dowiedziałam. Nosz zjadła bym lodówkę jakbym mogła tylko ;)
 
Straszne do czego to prowadzi. Zaczynam bać się o siebie, swoją rodzinę. Jak tak dalej będzie to kiedyś będzie trzeba wracać do Polski
 
Ja mam taka nadzieje, ze dopoki Austria jest neutralna (nie udziela sie militarnie w konfliktach) to jest bezpiecznym krajem... ale wlasciwie to nikt nie zna przyszlosci.
 
reklama
Mnie tez to wszystko przeraża. Zastanawiam się jak to dalej będzie. My mamy się przeprowadzić do Anglii jak Orzeszek przyjdzie na świat. I to chyba mnie przeraża coraz bardziej. Okropne jest to wszystko :(
 
Do góry