reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Galaxia ja też piekę tylko pierniczki. Zasada jest ta sama, 4 tyg ciasto dochodzi w lodówce, ale tak szczerze jak w zeszłym roku zrobiłam ciasto 3 dni przed pieczeniem to jakoś nikt nie wychwycił różnicy :tak:
Za to mój mąż nieodmiennie jak widzi jak mieszam miód ze smalcem to prawie mdleje :-D

Mry kciuki zaciśnięte. Ja mam 19 listopada wizytę i 23 testy pappa. Też już odliczam godziny.
 
reklama
Mry, trzymam kciuki! Za wizytę i pozwolenie na małe spacerki.
Ja dostałam skierowanie na prenatalne, też się boję, ale jak będzie już po i wieści będą pomyślne, na pewno odetchnę z ulgą, oby tak właśnie było.
 
Hej dziewczyny :) Narobiłam sobie właśnie ochotę na grzybki w śmietanie. A tu lipa :( Grzybów brak. Podziwiam te z was, które lubią i potrafią pichcić. Ja mam raczej dwie lewe ręce do tego :( Dzisiaj nastrój u mnie kiepski, coraz bardziej denerwuje się wizytą wtorkową. Z jednej strony odliczam niespokojnie, a z drugiej boję się że coś może być nie tak. Mry powodzenia na Twojej wizycie :)
 
hej dziewczyny :) ja jak narazie tylko chudne i troche sie boję bo 11 tc a ja ponad 2 kg schudłam mdli mnie najgorzej wieczorami , nie pamietam kiedy kolacje zjadlam normalnie jak juz zjem to zwracam. W dzien jest w miare ok a mam ochote na wszystko co widze tylko nie moge przez te mdałości mam nadzieje ze przejdzie to niedlugo :)
 
Powodzenia na wizytach ;)
może potem nadrobię dziś mam ambitny plan na gołąbki bo mi się tak chce.
W ogóle brzuch mnie boli najpierw od łażenia A dziś skusiłam się na przytulanie z mężem i chyba od tego :rolleyes:
 
Mry ja tez trzymam kciuki

Dziewczyny ja wczoraj jeszcze mega apetyt mialam a dzis znow jadlowstret, mdlosci (chyba juz mi te opaski nie dzialaja) i zero energii... :-/ przedwczoraj tez tak mialam to moze jutro znow poczuje sie lepiej ;-)
 
Czesc dziewczyny.Widze,ze sama nie walcze z koszmarnymi mdlosciami i wymiotami:(masakra jakas:(nie idzie funkcjonowac a w domu na karku 2,5 latka.Pogoda tez daje do wiwatu,cisnienie fiksuje,jestem zadyszana i przemeczona nawet jak nic nie robie.Glowa jakas ciezka,swiatlowstret. Same uroki...Marza mi sie juz wakacje,zeby bylo juz po wszystkim:)
Sil dla umeczonych:)Fasolki trzymajcie sie dzielnie!
 
reklama
Ja robie przadki cotygodniowe:)), od wczoraj dopadlo mnie przeziebienie, gardlo boli, z nosa kapie i nic nie mozna wziasc... Znacie jakies zdrowe sposoby na przeziebienie?
 
Do góry