reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Anio, ale fajnie, jednak co pierwsza ciąża, to pierwsza :-) mnie już nikt tak nie rozpieszcza, no, może czasem mąż ;-)
Moja wizyta jutro, matko, jak się denerwuję, dobrze, że rano i będę mieć za sobą. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze.

PaulinoT, jak tam u Ciebie sytuacja, dobrze już?
 
reklama
Paulina trzymam kciuki :*
Ja tez sie boje jeszcze sie dziś na czytałam ze często objawy ustępują jak serduszko przestaje bić :-(
Jutro zadzwonię do lekarza niech mnie przyjmie wcześniej nie wytrzymam do 23
Dziś pojechałam specjalnie kupić sobie ciążowe ciuchy bo chce myślec ze wszystko jest dobrze
 
I tak sobie myśle o tym jak kilka dni temu miałam okropne bóle głowy wtedy brałam paracetamol ale lekarz pozwolił :-(
 
Pkowalska, spokojnie, przesuń wizytę, jeśli masz się tak zamartwiać, to nie ma sensu czekać tak długo i tonąć w najgorszych myślach- idź szybciej do lekarza, na pewno Cię uspokoi. Sama mam dziś osłabienie objawów i pociesza mnie, że jutro wizyta, bo choć to stres- liczę, że wszystko jest dobrze i wyjdę z gabinetu spokojna. Na jakiś czas przynajmniej ;-)
 
Kulka zazdroszczę ci jutro tej wizyty :-)
Dzwoniłam do lekarza ale powiedział ze jak nie ma krwawień i nie boli brzucha to mam sie stresować a zanik objawów nie oznacza poronienia
Sama już nie wiem nie chce wyjsć na hipochondryczke
 
Ostatnia edycja:
Pkowalska87, ja tez bralam paracetamol i znam duzo mam ktore w ciazy tez braly wiec prosze nie zadreczaj sie... U mnie tez objawow brak, oprocz sennosci nie mam nic, wszystko jest napewno ok:)

Kulkaa, trzymam kciuki
 
Ja też dużo czytałam i tylko się stresowałam, bo internet straszyć lubi. Teraz też od kilku dni nie mam objawów ciąży, ostatnią wizytę miałam 3 tygodnie temu i teraz idę dopiero we wtorek, kiedy wszystko ma się okazać... teraz już tak nie panikuję, bo co ma być, to będzie. Na wiele rzeczy po prostu wpływu nie mamy i muszę wierzyć, że za 2 dni usłyszę serduszko mojego Maleństwa i wszystko będzie dobrze. Ale odradzam czytania tych wszystkich pesymistycznych historii w internecie ;) stres nie jest nam teraz potrzebny.
 
Anio masz racje zaczęłam czytać historie kobiet którym obumarła ciąża i wymieniają właśnie ustanie objawów cały dzień ryczałam ale przecież nic sie nie dzieje musze być dobrej myśli
 
reklama
Anio, nie daj sobie wmówić, że masz jeść za dwoje :crazy: Masz jeść dla dwojga.
Mnie już też nie rozpieszczają. Mąż owszem, bo fatalnie się czuję. Ale Teściowa to wpatrzona w Adaśka i teraz ja ją już mało interesuje :-D Mama codziennie dzwoni i pyta co i jak. Poprzednią ciąże to chyba ze mną przechodziła :-D

Kurdę, Adaś ma tę infekcje krtani, dostałam sterydy wziewne i to nie pomaga. Rzęzi mu okropnie i kaszle. W ogóle nie wiem co jest z tymi lekarzami, ale zbywają i zbywają. Mój bratanek kaszle 3 miesiące i mówią, że to normalne, poszedł do przedszkola i trzeba odczekać. Teraz podobną panuje zapalenie oskrzeli i płuc. Moje koleżanki w szpitalach z dziećmi.
Boję się, bo u mnie I trymestr i nie chcę czegoś złapać :baffled:

Pkowalska, nie zadręczaj się, bo to źle wpływa na dziecko. Będzie dobrze!
 
Do góry