reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

PaulinaT, jeśli masz taką możliwość, jedź i będziesz spokojna, może być różna przyczyna, ale sama tego w tej chwili nie stwierdzisz, a będziesz się denerwować.

Co do wcześniejszej rozmowy- nie wytrzymałabym z poznaniem płci do porodu ;-)
 
reklama
heh a z tym poznaniem plci to jak wspominalam kolezanka ma 3 synow i przy ostatnim dziecku praktycznie na kazdym usg bylo ze dziewczynka. Urodzil sie chlopak :-) Slyszalam ze z dziewczynki moze sie zrobic chlopak ale odwrotnie to juz nie
 
Paulina jedź niech sprawdzą ale głowa do góry żywy kolor krwi to znaczy że gdzieś blisko. Przy poronieniu kolor krwi jak przy @.
Ja płeć chcę znać bo muszę wiedzieć co z ciuszkami ;)
 
RoXXi ale ten Prenatal musi być uno :)
Bo jest też zwykły.
Ja mam 10 letnia córkę więc miło by było teraz mieć chłopaka. Podziwiam jeśli ktoś wytrzyma do porodu, ja nie mogę się doczekać , chciałabym już mniej więcej ogarniać jakie kolory kupować :)
 
Dzwoniłam do mojego lekarza powiedział że mam się nie denerwować i jeżeli plamienie będzie trwało dalej to mam dopiero wtedy jechać do szpitala a jak wszystko będzie ok to jutro mam iść do niego po receptę na luteina.
 
Galaxia a co bym miała zrobić? na pewno bym nie usunęła.

mama_ka mój syn spał z nami. Teraz ma 3 lata i spokojnie śpi całą noc u siebie ;) z następnym też będę spać jeśli będzie tego potrzebował

Mujer ja zastanawiam się czy nie poczekać do porodu ale chyba nie wytrzymamy z ciekawości
 
Fiolka wiesz to nie jest oczywiste :-) Mam znajoma, co prawda nie przepadam za nia ale kiedys powiedziala ze jesli dziecko mialoby powazne problemy nie zastanawialaby sie ani chwili :/
 
Paulina, trzymam kciuki za Ciebie i Maleństwo ;) ja za 2 dni idę wreszcie zajrzeć do mojego Baby - nie mogę się doczekać! Właśnie wracamy z mężem do domu po weekendzie w rodzinnym gronie. Teściowa szaleje na punkcie Fasolki. Czasem mnie wręcz przeraża ;) dzisiaj stwierdziła na przykład, że wstałam z samego rana pomimo tego, że potrzebowałam snu jak powietrza i pół dnia później ziewałam, bo Maleństwo się już wyspało i kazało mi się ruszyć z łóżka. No i uparcie powtarza, że powinnam jeść za dwoje, i to nic, że nie jestem w danej chwili głodna.
A co tam u Was dobrego? :)
 
reklama
Galaxia no moja gin też mówiła żeby trzeba się zastanowić bo ja jej od razu mówiłam nie przerwałabym. Lepiej chyba o takich rzeczach nie myśleć. co się ma stać i tak się stanie
 
Do góry