reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Mujer ja do lekarza kompletnie nie chodzę ale u nas domowe sposoby działają:) Duże dawki Wit C, Lipa syrop z cebuli. smalec gęsi na plecki klatkę, na stopy oliwa czosnkowa, parówki z tymianku itp ;)

Ja to wolę nie czytać bo sobie można nieźle wkręcić ;)
Teraz czekam z utęsknieniem na ruchy :)
A mdłości jakby mniejsze jeszcze do 19 odstawie luteinę i mam nadzieję zacznę lepszy okres
 
Anio0 napisz jak pi wizycie. Ja wizytę mam w środę o 16, nie mogę się już doczekać.
 
P Kowalska nie martw się, na pewno wszystko jest w porządku. Ja brałam paracetamol już dwa razy bo mnie głowa bolała.
 
Paulina Nie martw się na zapas. Skoro lekarz mówi, żeby się nie martwić to musi być dobrze! dużo odpoczywaj, nic więcej nie możesz zrobić. Jutro pójdziesz po luteine i będzie dobrze :)

pkowalska zbliża się drugi trymestr, a z objawami to tak jest, że po prostu nagle ustępują :) chyba nie chciałabyś całą ciążę wymiotować? ;-) ciesz się dobrym samopoczuciem i nie tęsknij za mdłościami :)

G.abi niestety z teoriami to tak jest, że nie zawsze się sprawdzają ;) mam koleżankę, która pierwszą ciąże zniosła świetnie, a drugą od początku fatalnie, na dodatek od 23 tyg ma krótką szyjkę i rozwarcie, założyli jej jakąś wkładkę do szyjki i musi leżeć. A w domu biega 2,5 latek. Ja z kolei słyszałam, że w każdej kolejnej ciąży brzuch wychodzi szybciej ;) u mnie się to potwierdza, a w trzeciej ciąży to chyba wyskoczy w dniu zapłodnienia ;-)
 
Gabi Ja w pierwszej ciąży bezobjawowo a teraz mdłości mnie męczą całymi dniami.
 
reklama
Ja ze stałych objawów to mam tylko. ..zajady ;)
Mdłości miałam 2 dni. Biust ani dnia nie bolał. Generalnie na początku, już po becie, robiłam jeszcze ze 3 razy domowy test żeby chociaż kreski zobaczyć ;)
A co do brzucha to już mnie mocno wyprzedza, aż mi glupio.
 
Do góry