reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czekając na pierwsze maleństwo:)

reklama
Emilchen a mi wlasnie sie nic takiego nie sni. A szkoda. Moze chociaz w taki sposob bylabym choc troche zaspokojona. Inaczej nie ma opcji niestety, swiadomie z Ł nie chcemy ryzykowac i powodowac skurczow
 
Nulini chcesz napisać studium przypadku?? :-D a tak serio, żadnych tam pikantnych szczegółów, po prostu sni mi się seks jakby to było na jawie i co ciekawe zawsze nad ranem, przed wybudzeniem się, praktycznie co kilka dni, ach ta abstynencja:confused2:

agulqa gdzieś czytałam że same skurcze też mogą być niebezpieczne w ciąży zagrożonej ale jakiś lekarz gdzieś pisał, że najgorsze jest działanie nasienia, które samo w sobie te skurcze nasila więc to mnie trochę uspokoiło, że skoro tak "na sucho" :laugh2: się zdarza to może nie jest takie groźne?
 
Emilchen wiem wiem. Mi moj gin powiedxzial ze zadnych zabaw wlasnie przez skurcze. No i tak tez robimy. Ale na sny nie mamy wplywu ;-) no i tak jak mowisz to sperma jeszcze bardziem poteguje sile zagrozwnia. My jednak az do porodu bedziemy dmuchac na zimne. Dam rade te kilka miesiecy ;-)
 
Nulini- widzę że już materiał do badań zaczynasz zbierać:)

No przejrzałaś mnie :-D Cholera, machnę ten doktorat szybciej, niż magisterkę :-D

emilchen, mnie też się śnią takie rzeczy nad ranem, a później szlag mnie trafia, że zamiast wracać do snu, to wypada wstać :-p


Matko, to ta sperma taka zła? :szok:
Coś tam czytałam w pierwszej ciąży, ale już nic nie pamiętam, a my na spontan za każdym razem, bez gumek...
 
To jak z przyspieszaniem porodu seksem. Niby skład spermy może coś tam pobudzać po którymś tam tygodniu (36? 38?), gdy szyjka bardziej dojrzała :-D Ale nie musi. No a w zagrożonych to nie wiem, pewnie trzeba uważać ;-)
 
reklama
Z tego co ja wiem to nie tyle sperma coś może zdziałać co penetracja.. Bo nawet lekarz często gdy już jest po terminie coś tam gmera by przyspieszyć poród...
 
Do góry