reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

czekając na pierwsze maleństwo:)

U nas na uczelni też było kilkoro idiotów. Niestety niektórzy nie mają wyobraźni. Ale da się, więc powodzenia!
 
reklama
Nieobecna tak jak mowie debile sa wszedzie. Nam baba na matmie mowila ze jestesmy glaby i w tygodniu powinnismy nadrabiac material, jak ktos powiedzial ze na zaocznych przewaznie tez sie pracuje i ma rodzine to sie darla ze to nasz problem ze rodzina i praca sa wazniejsze od wyksztalcenia
 
Ja miałam tylko z jednym babskiem przeboje, miałam jej ustnie zaliczyć jakiś materiał, żeby dostać wpis i przyjechałam na umówioną godzinę, a kretynka tak latała po uczelni, tyle miała "super ekstra ważnych spraw" do załatwienia, że wzięła mnie po 4 godzinach, a zdawałam 15 minut! :wściekła/y:
Młoda miała wtedy niewiele ponad miesiąc, więc po zaliczeniu powiedziałam jej dosadnie, że ogromnie dziękuję za jej POŚWIĘCENIE i że przez nią moje dziecko właśnie musiało zostać nakarmione sztucznym mlekiem, bo matki się doczekać nie mogło! :wściekła/y:
A babsko młode, sama ma dzieci, więc tym bardziej nie mogłam ogarnąć takiego zachowania :crazy:
 
Nadzia my z mężem mieliśmy po poronieniach, po dwóch przysługują badania genetyczne za darmo - mieliśmy zbadane kariotypy i ja jeszcze kilka badań pod kątem mutacji w genach. Byliśmy w prywatnej klinice, ale na nfz.
 
Nie miałam poronień .. To będzie nasze pierwsze dziecko i niby jest wszystko . Mam tylko za dużo krwinek białych ale to niby normalne ? i całe te Rubella IgG . Ale byłam na usg prywatnie w feminie i wszystko jest ok z dzidzią :) Tylko kość nosową nie mógł ocenic lekarz bo maluch się kręcił i po tych całych wyniach krwi Pappa dostalam skierowanie do poradni we Wrocławiu tyle dobrze że udało nam się zarejestrować na 18 lipca na NFZ :) ale trochę się boję bo nie wiem czy tam jakies badania będę mi robić czy co ;/

I coś trisomia 21 ryzyko podstawowe jest 1:1519 a ja mam ryzyko skorygowane 1:895 i że to niby jest określone jako średnie to sądzą że należałoby skonsultować wynik z Kliniką Genetyki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nadziaa- ja też niestety nie pomoge, nie miałam w żadnej ciąży i właściwie nie wiem o czym piszesz.
A ile masz lat? Może o Twój wiek chodzi?
 
Nic nie doradzę, nie znam się, ale jak przeglądałam wątek o amniopunkcji, to tam dziewczyny dużo większe ryzyko miewały.
 
reklama
Do góry