reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

czekając na pierwsze maleństwo:)

reklama
Nulini ja chcialam na podyplomowce sobie skonczyc, dumna z siebie byc. U mnie w pracy awansuja ci co maja plecy wiec po nic mi studia ;-) no i praca nie pomaga wcale, wrecz klody pod nogi kierownicy u nas rzucaja
 
Nulini- ja tam wiem czego dr bym Cię widziała, ale jeszcze się dobrze nie znamy i nie wiem jak u Ciebie z poczuciem humoru do siebie więc na razie nie pisze:)
 
Już sobie wyobrazam tłum chętnych na praktyki, z Twoim wyglądem nie moglabys narzekać na brak studentów. Tylko nie wiem, co na to mąż:)
 
Lol ;-) dziewczyny jest po 22 ;-) Wasze male bobasy wlasnie zamykaja oczy i uszy z zawstydzenia ;-) a tak powaznie chyba od braku seksu mam zbyt bujna wyobraznie ;-)
 
reklama
jezyk, dużo musiałabym sobie przypomnieć, wszak 3 lata od studiów minęły, a na ostatnim roku grzeczna byłam, więc właściwie ponad 4 lata, odkąd pożegnałam się z naprawdę niegrzecznym życiem :-D
 
Do góry