reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CYCOMANIA,czyli wszystko o karmieniu piersią

reklama
a mozliwe żeby pokarm był "gorszy"? moja np dzis jak zawsze spi slicznie to dzis to jazda, budziła co chwilka nas z rykiem...ani zimno jej nie jest ani nie za ciepło więc może pokarm? jak myslicie?
Mi lekarka mówiła ze pokarm odżywczo zawsze dostosowany jest do potrzeb dziecka.
Więc gorszy być nie może.
I myślę podobnie jak Ma Dunia ze po prostu chciała się przytulić do cyca i dlatego płakała.
 
bylam dzis u lekarza mam infekcje ktora moze doprowadic do zapalenia oskrzeli, dostalam jakies leki zebym mogla karmic, ale niepomagaja wrecz jest gorzej, wiec popoludniu pojade po antybiotyk jestem zalamana bo przy tym leku powiedziano mi ze niemozna karmic, tak chcialabym go jeszcze karmic, dziewczyny czy mozliwe jest aby po zakanczonym leczeniu on chcial potem jeszcze cycka i jak proc odciagania laktatorem utrzymac laktacje
 
Aniolek,a nie można zmienić antybiotyku???
Ja teraz jak karmiłam brałam trzy razy,a też porządne infekcje były.Część antybiotyków można brać.Może skonsultuj jeszcze.Bo wiesz,jak jesteś chora,to w pokarmie są przeciwciała i chronisz malucha przed zarażeniem.Odstawienie podczas choroby to kiepski pomysł.
Tu masz listę dozwolonych leków
http://www.laktacja.pl/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=7&id=50&Itemid=119
A sam fakt ssania,to nikt nie przewidzi.Koleżanka miała przerwę ponad 2 miesiące i akrmiła dalej.Ale dzieci są różne.
Zdrowka kochana !!!
A moja,jadla po północy.O 10 rano 2-3 minutki i nie chce.Zadowolona,uśmiechnięta,jak wycągam cyca to się śmieje:wściekła/y::sorry2::confused:
 
Ostatnia edycja:
dzieki Gabi:):-)
lekarka powiedziala ze jesli trzebabedzie jednak antybiotyk to taki przy ktorym niestety niebede mogla karmic:-(
ale rzeczywiscie jak pojade popoludniu to wynegocjuje jakis przy ktorym mozna,
ostatnio bralam duomox minol zakrotki okres czasu abym mogla znowu wziasc a przy nim normalnie karmilam
.......oj zobaczymy co dowiem sie wieczorem....niechcialabym przerywac karmienia.
 
a mozliwe żeby pokarm był "gorszy"? moja np dzis jak zawsze spi slicznie to dzis to jazda, budziła co chwilka nas z rykiem...ani zimno jej nie jest ani nie za ciepło więc może pokarm? jak myslicie?

Szczęsliwa gorszy pokarm? Niemożliwe ;-), jasne że skład się zmienia ale ja bym raczej przypisała to jakiemuś składnikowi który nie podpasował i dla dziecka był albo wyczuwalny albo przez to brzuszek bolał ...

Anołek - zmien i lekarza ;-) ;-)i antybiotyk na taki który zadziała i przy którym można karmic!!! Nawet chirurg w szpitalu wiedzial jaki ma mi dać antybiotyk przy laktacji. Kurcze przykre że można trafić na takiego konowała który albo nie wie i nie chce poszukać innego rozwiązania ... :(
 
Ostatnia edycja:
aniołek, dziewczyny dobrze mówią!:tak::tak::tak:
jak ja byłam ostatnio chora, poszłam do przychodni, mówię - karmię, a babka mi na to - wypisze pani recepte na antybiotyk, a pani sobie sprawdzi w aptece, czy go mozna przy karmieniu brac:szok: no to się pytam, co mam wziąć, jesli tam będzie zakaz w ulotce. odpowiedź - a no nic, samo powinno w końcu przejść.:baffled::angry:
no i przeszło - tylko że ja się przeszłam do innego lekarza, który dobrał lek umożliwiający karmienie.:-D więc się nie stresuj niepotrzebnie, tylko zmien lekarza.
 
reklama
aniołek, dziewczyny dobrze mówią!:tak::tak::tak:
jak ja byłam ostatnio chora, poszłam do przychodni, mówię - karmię, a babka mi na to - wypisze pani recepte na antybiotyk, a pani sobie sprawdzi w aptece, czy go mozna przy karmieniu brac:szok: no to się pytam, co mam wziąć, jesli tam będzie zakaz w ulotce. odpowiedź - a no nic, samo powinno w końcu przejść.:baffled::angry:
no i przeszło - tylko że ja się przeszłam do innego lekarza, który dobrał lek umożliwiający karmienie.:-D więc się nie stresuj niepotrzebnie, tylko zmien lekarza.
Luuudzie skąd tacy idioci się biorą:szok::szok::szok:!!!!!!

Boli mnie prawa pierś w jednym miejscu tuż za otoczką brodawki,tylko to nic więcej się nie dzieje liczę na to że rozmasuję i się nie pogorszy....bo następne karmienie z tej piersi około 4 .....
 
Ostatnia edycja:
Do góry